İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 3.7891
  • 4.6691
  • 162.22
  • 116.840
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

İstanbullu Gelin'de Osman'ın şok eden kararı

İstanbullu Gelin 36. bölüm fragmanında, Evde işler iyice karışınca Faruk eve gitmemeye karar verdi. Aynı zamanda Süreyya ile de kavga eden Faruk'un sinirli halleri damga vurdu.

İstanbullu Gelin 36. bölüm fragmanında, Evde işler iyice karışınca Faruk eve gitmemeye karar verdi. Aynı zamanda Süreyya ile de kavga eden Faruk'un sinirli halleri damga vurdu.  Faruk, Akif'i yalnız bırakmaz; Senem'i istemek için gelin evine giderler. Ancak Süreyya ve Dilara'nın damada bir sürprizi vardır. Fikret'in hamlesi Faruk'la olan ilişkisini hiç olmadığı kadar sert bir şekilde etkiler. Osman'ın aldığı karar herkesi şok eder.

İSTANBULLU GELİN YENİ FRAGMAN

İstanbullu Gelin 36. yeni bölüm fragmanında Osman, Burcu ile evlenme kararı alır. Ağabeyi Faruk ise bu kararın acele verildiğini söyleyerek sıcak bakmaz. Esma Hanım ise bu evlilik için şaşırarak “Böyle apar topar” der. Burcu’nun annesi kısa süreliğine gelmiştir ve Osman’ın ailesi ile görüşecektir. Ancak Burcu’nun annesi konakta şaşkınlık yaratır.

İSTANBULLU GELİN 35. BÖLÜM KONUSU

Faruk, Akif’i yalnız bırakmaz; Senem’i istemek için gelin evine giderler. Ancak Süreyya ve Dilara’nın damada bir sürprizi vardır. Fikret’in hamlesi Faruk’la olan ilişkisini hiç olmadığı kadar sert bir şekilde etkiler. Osman’ın aldığı karar herkesi şok eder. Begüm en çok korktuğu şeyle bir kez daha yüzleşmek zorunda kalır. Neredeyse unuttuğu bir plan, Esma’nın içine şüphe tohumları eker. Fikret ve Murat konakta fırtınalar koparacak kararlarını hayata geçirirler. Ne olursa olsun Faruk Akif’i yalnız bırakmaz. İkili Senem’i istemek için gelin evine gider. Ancak Süreyya ve Dilara’dan kız almak hiç de kolay değildir. Ufak bir detayı gözden kaçırmayan Adem’in söyledikleri, Faruk’un bir süredir kafasını meşgul eden yapbozu sonunda tamamlanmasını sağlayacaktır.

 

Arabanlılar JÖH ve komandoları karşılamak için sokağa döküldü. Özel birlikler, tekbirler ve Mehter M

Afrin´e giden özel birlikleri yüzlerce kişi böyle karşıladı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

WhatsApp'ta "açıklama" dönemi

En ilgiçt tasarımlı araçlar