İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 3.7492
  • 4.6506
  • 162.59
  • 116.510
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

Diriliş Ertuğrul 107.yeni bölüm fragmanı izle Diriliş Ertuğrul son 106.bölümde Sadettin köpek öldü mü

Diriliş Ertuğrul yeni 107.bölüm fragmanı TRT 1 izleyisiyle buluştu. Diriliş Ertuğrul son 106.bölümde neler yaşandı Diriliş Ertuğrul 107.bölüm fragmanı izleyiciyi neler bekliyor Diriliş Ertuğrul dizisi oyuncu kadrosunda kimler var konusu nedir soruların yanıtları milyonlarca izleyici taranından araştırılmaya devam ederken ayrıntılar ve yeni gelişmeleri star.com.tr adresinden sizler için derledik. Başrollerinde Engin Altan Düzyatan, Esra Bilgiç, Hülya Darcan ve Çağdaş Onur Öztürk gibi isimlerin bulunduğu Diriliş Ertuğrul 106. son bölümünde bu hafta yaptıklarından kimsenin haberi olmadığını düşünen Sadettin Köpek'in Ares nedeniyle tehlikeye düşeceğini gösterdi. Ertuğrul’dan intikam alabileceğini düşünerek Karacahisar’a giden ancak hüsrana uğrayan Ares’in başına gelenler bu hafta Sadettin’i de zor durumda bırakacak. Ares, Ertuğrul Gazi'nin eline esir düşmüştü. İntikam isteği ile kaleye giden Ares ise sonunda Ertuğrul Bey’in kılıcının ucunda kendisini bulmuştu. Peki Sadettin köpek öldü mü? İşte o detaylar...

Diriliş Ertuğrul 107.yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı ve Diriş Ertuğrul 106.son bölüm izleme linki dizi izleyicileri tarafından araştırılan konular arasında. Yayınlandığı ilk günden beri büyük ilgiyle takip edilen Diriliş Ertuğrul 106. bölüm fragmanı yayınlandı, hainin gerçek kimliği ortaya çıkıyor. Bir önceki bölümde yaşanan gelişmelerin ardından, gerçek haninin kim olduğunu öğrenen Ertuğrul, sultana doğru yola çıkacak. Diriliş Ertuğrul 106. bölüm fragmanı izlenme rekorları kıran dizinin ardından merakla bekleniyordu. Yayınlanan fragman yeni bölümde de izleyiciyi sürprizlerin beklediğini gösteriyor. Diriliş Ertuğrul 106. bölüm fragmanı, sultanı da hayrete düşürecek gelişmeler içeriyor. Ertuğrul, sultanın yanına giderken bütün gerçekleri anlatması için Ares’i de yanına alıyor. Ertuğrul, sultanın yanına gittiği sırada obayı boş bulan düşmanlar ise bu fırsatı kullanmaktan çekinmiyor. Diriliş Ertuğrul yeni bölümüyle her zamanki gününde ve saatinde TRT 1 kanalında yayınlanacak. Heyecanın bir an olsun eksik olmadığı Diriliş Ertuğrul yeni 107.bölüm fragmanı ve 106. son bölüm izleme linki TRT1'de canlı olarak yayına girmesinin ardından haberimizdeki yerini alacaktır...

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 107.BÖLÜM FRAGMANI SAADETİN KÖPEK ÖLECEK Mİ İZLE

Diriliş Ertuğrul'un 107. bölüm fragmanı yayınlandu. Fragmanda Ertuğrul Bey'in ithamları üzerine Sultan Alaaddin, Saadettin Köpek'in ölümüne onay veriyor. Sultanın muhafızları Saadettin Köpek'i zindana götürüyor. Sultanı son bir hamle ile etkilemek isteyen Emir Saadettin, 'Yalvarmamı bekleyenler sükutu hayale uğrayacak' diyor. Sultan sinirlenerek, 'Ölümün benim elimden olacak Saadettin' diyor. Saadettin Köpek Sultanın önünde diz çöküyor ve boynunu uzatıyor. Sultan herkesin bakışları arasında kılıcını çekiyor. Peki, Saadettin Köpek ölecek mi?

Merak edilen sorunun yanıtı gelecek bölümde belli olacak.

Diriliş Ertuğrul 107. yeni bölümüyle 21 Şubat Çarşamba günü saat 20.00'daDİRİLİŞ ERTUĞRUL FRAGMAN VİDEOSU İZLE DİRİLİŞ ERTUĞRUL 106. BÖLÜM ÖZETİ

Her Çarşamba TRT1 ekranlarında takipçileriyle buluşan Diriliş dizisinde bu hafta Ares ve Sadettin Köpek için üzücü gelişmeler yaşanacak. Karacahisar’da ikinci kez Ertuğrul Bey’in eline rehin düşen Ares, büyük yüzleşmenin gerçekleşeceği sarayda sultanın huzuruna çıkacak.
Sadettin Köpek’e kefil olmadığını her fırsatta dile getiren Ertuğrul Bey sonunda bu açıklamasını sultan ile de paylaşacak. Ares’i sultanın huzuruna çıkararak gerçekleri açıklatmak zorunda bırakacak olan Ertuğrul Bey bu sayede iki ismin birden cezasını vermiş olacak. Peki, Ares’in açıklamaları karşısında çaresiz kalacak olan Sadettin Köpek ne yapacak?
 

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜM VE YENİ BÖLÜM FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ


Diriliş Ertuğrul 106. Bölümde Yaşanacaklar

Diriliş Ertuğrul 106. bölüm fragmanı, 105. Bölümde yaşanan olayları netleştiriyor. Ertuğrul, Ares’i yakalar. Elinde tutsak olan Ares’e bir teklifte bulunur. Bildiklerini sultana anlatması karşılığında Ares’i serbest bırakacaktır. İlk başta teklifi kabul etmeyen Ares, özgürlük için başka şansı olmadığını anlayınca sultan ile konuşmaya karar verir. Ertuğrul, Halime, Ares ve alpleri ile birlikte Konya’ya doğru yola çıkar. Ares’in Konya yolunda başka planları vardır. Titan ve Angelos’un kendisini kurtarmasını bekleyen Ares’in umutları boşa mı çıkacak?Ertuğrul ise Konya’ya sağ salim varabilecek mi? Ertuğrul’un planı Emir Saadeddin’in gerçek yüzünü ortaya çıkarmaktır. Emir Saadeddin, sultana tuzak kurup bu tuzağı da Emir Nizameddin’in üzerine yıkmıştır. Bu hain plan sonunda da sultanın en gözde emiri konumuna gelmiştir. Böylelikle hakkındaki şüphelerden de kurtulur. Ancak Ertuğrul bütün gerçekleri bilmektedir. Ares’i sultanın huzuruna çıkararak, Emir Saadeddin’in oyununu bozacaktır. Titan ve Angelos ise Ertuğrul ortada yokken obalara saldırma kararı alır. Bu bölüm Emir Saadeddin’in sonu mu olacak? Sultan duydukları karşısında nasıl bie tepki verecek? Ares, sultanın karşısında neler anlatacak?


Diriliş Ertuğrul 105. Bölümde Yaşananlar

Diriliş Ertuğrul 106. bölüm fragmanı tanıtımına geçmeden önce, 105. bölümde yaşananları hatırlamakta fayda var. Ertuğrul, fetihten sonra kale içinde gerekli düzenlemeleri yapar. Marya ve Artuk’u evlendirmek isteyen Ertuğrul, iki tarafında rızasını alır. Nikah sırasında fenalaşan Hayme Ana, Ertuğrul’un kollarında helallik istemişti. Bilecek Tekfuru, Ertuğrul’a gönderdiği haberde kale karşılığında Ares’i vermeyi teklif etmiş, ancak Ertuğrul bu teklifi kabul etmemişti. Diğer yanda da Ertığrul, Ares’i tutsak almış ve bütün yaşananları itiraf ettirmişti. Özgürlüğü karşılığında gerçekleri söyleyen Ares için Ertuğrul’un bir planı vardı. Ares’i Konya’ya götürecek, kendisine anlattıklarını bir kez de sultana anlattıracaktı.
 

Diriliş Ertuğrul Dizisi Konusu

Moğollarla mücadele edip büyük ülküsüne ulaşmak isteyen Ertuğrul, kardeşlerinden ayrılarak davasının peşine düşer. Ertuğrul’un tarafında olan Kayılar ise onu izler. Karacadağ sınırına kadar ulaşırlar. Burada onları yeni bir hayat beklemektedir. Ertuğrul bu yolda karşısına çıkacak düşmanların farkındadır. Ertuğrul zamanla obanın yeni beyi olur. Ancak hem içeride hem de dışarı da savaşması gerekenler vardır. Kayılar göç ederken bitkin düşmüşler ve nefislerine yenilmeye başlamışlardır. Hem içeride hem dışarıda sorunlarla uğraşan Ertuğrul ise bu milleti diriltme hedefinden hiçbir zaman vazgeçmez.

Diriliş Ertuğrul Oyuncuları

Ares (Cemal Hünal)

Karacahisar Kalesi komutanı Ares, Haçlı Ordusu’nun önemli komutanlarından biridir. Dinine son derece bağlıdır. İstediklerini elde etmek için hainlik yapmaktan kaçınmaz. Ertuğrul’un en büyük düşmanlarından biri olan Ares, onu alt etmek için her yolu dener.

2 Ekim 1976 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Cemal Hünal, çocukluğunu Teşvikiye’de geçirir. Saint Benoit Lisesi'nde iki yıl okuduktan sonra,İskoçya'ya, Gordonstoun International Summer School'a gider. Los Angeles Ucla Extension’da, Santa Monica Collage’da ve London Film School’da tiyatro ve sinema üzerine eğitim alır. Çağan Irmak tarafından yönetilen Issız Adam filmiyle ismini duyurur.

Bamsı Beyrek (Nurettin Sönmez)

İri cüsseli, cesur, çok iyi kılıç kullanan Bamsı Beyrek, aslında çok iyi bir kalbe sahiptir. Ertuğrul’a koşulsuz bir sadakat besler. Ertuğrul için de Bamsı Beyrek vazgeçilmez alplardan biridir. Bamsı Beyrek’in en önemli özelliklerinden biri çift kılıçla savaşabilmesidir. Bir diğeri ise en zor zamanlarda bile sempatik tavrını korumasıdır.

Nurettin Sönmez 1978 tarihinde İstanbul’da doğar. Spikerlik kursuna gittiği sırada hocasının teşvikiyle oyunculuğa yönelir. Nurettin Sönmez Can ve Arsen Gürzap’ın Dialog Oyunculuk Okulu’nda eğitim alır. Ekranlara ilk olarak 2011 yılında Mavi Kelebekler adlı dizide oynadığı Branko Brekoviç rolüyle çıkar.

Afyon´da halka seslenen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önemli açıklamalarda bulundu

Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı: Öldürülen terörist sayısı 1600´e ulaştı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Zerdeçal suyu içmenin 9 mucizevi faydası

Afrin'de her yerden PKK çıkıyor! Öldürülen terörist...

En Çok Okunanlar