İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 3,8419
  • 4,5333
  • 155,60
  • 155,6092
Reklamı Kapat

Bir Deli Sevda dizisi hangi gün, saat kaçta?

Show TV'nin büyük umutlarla izleyici karşısına çıkardığı Bir Deli Sevda dizisi hangi gün, saat kaçta, ne zaman yayınlanacak? Sorusunun cevabı haber sitemizdedir. Öğrenmek için takip edebilirsiniz.

Bir Deli Sevda adlı dizinin yayına günü değiştirildi. Peki hangi gün, saat kaçta ve ne zaman yayınlanacak? Show TV’nin yeni dizisi Bir Deli Sevda 5 Nisan Çarşamba günü ekrana gelmeye başladı. Dizi yayınladığı tarihte istediği karşılığı alamayınca yayın gününü Pazar olarak değiştirdi. Bu hafta Pazar günü seçimlerden dolayı diziler yayınlanmayacağı açıklandı. Bu durum üstüne kanal diziyi eski gününe çekti.

Yapımcılığını Pastel Film üstlendiği yönetmen koltuğuna Hakan İnal’ın oturduğu Bir Deli Sevda dizisinin başrollerinde Cansu Tosun, Erkan Koçak Köstendil, Erdinç Gülener, Cankat Aydos, Sermet Yeşil, Zafer Alagöz, Seren Deniz Yalçın, Tolga Evren, Zuhal Yalçın gibi birçok başarılı oyuncu yer alıyor.Bir Deli Sevda, bu akşam 20.00'de Show TV'de.

Bir Deli Sevda ile ilgili görsel sonucu

Bir Deli Sevda dizisi konusu

Bahar (Cansu Tosun), İstanbul'un kenar mahallerinden biri olan Telli Kavak'ta annesi Nermin'le (Esra Kızıldoğan) birlikte yaşamaktadır. Babası Cengiz’i (Erdinç Gülener) öldü bilen Bahar'ın tek amacı hasta annesine daha iyi bir yaşam sunmaktır. Mahalleden arkadaşı Kemal'in (Cankat Aydos) kendisine olan aşkını görmezden gelen Bahar, hiç beklemediği bir anda karşısına çıkan Mehmet'e (Erkan Kolçak Köstendil) aşık olur. Mehmet'in hayatına girişiyle kendini bir deli sevdanın içinde bulan Bahar'ın hayatı öğrendiği sırlarla alt üst olacaktır.

Bahar'ın yaşıtlarının aksine omuzlarında çok fazla yük vardır. Astım hastası olan annesini bodrum katındaki güneş almayan evlerinden çıkarmak istemekte ancak bir türlü iş bulamamaktadır. Deliler gibi iş arayan Bahar tüm kapılar yüzüne kapanınca son çare olarak hırsızlığa başvurur. Bunun için ise çocukluğundan beri en yakın arkadaşı olan Kemal’den yardım ister. Bahar’a yıllardır aşık olan ancak söyleyemeyen Kemal ise gözünü kırpmadan Bahar için tehlikeye atılır. İkili hırsızlık yapmaya çalışırken başarısız olurlar ancak Bahar’ın dedesi yerine koyduğu Hulusi ne yaptıklarını öğrenir ve bunun üzerine kalp krizi geçirir. Bahar’ın hayatı Hulusi’nin yirmi senedir görmediği oğlu Cengiz’in hastaneye gelmesiyle kökünden değişecektir.

 İsrail güçleri, Hamas’ın Filistin’de gerçekleştirdiği roket saldırılarına karşılık olarak, Hamas me

İşgalci İsrail yine Gazze'yi vurdu

Bilim dünyasını şaşırtan limon ve sarımsak mucizesi!

Üniversitelerde ALES depremi! 20 bin şüpheli için düğmeye basıldı

Tesla'nın yarı fiyatına