İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 3.7888
  • 4.6642
  • 162.06
  • 117.521
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Heykellerimi diktiklerini duyunca çok üzüldüm değerlerimize terstir...

Belediye başkanlarına hitap eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kendisinin heykel ve görsellerinin bazı yerlere konulduğuna tepki gösterdi: Çok üzüldüm, bizim değerlerimize terstir...

Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, ATO Congresium'da Belediye Başkanları Toplantısı'nda  AK Partili 884 belediye başkanına hitap etti. 

Erdoğan bazı belediyeler tarafından heykel, görsel ve masklarının yapıldığına çok üzüldüğünü belirterek "Bizim bizim değerlerimize terstir" dedi. 

Erdoğan şöyle konuştu: 

Bazı belediyelerimizde sayısı çok fazla değil. Şahsımın heykel veya benzer görsellerini yapmışlar. Bunu duyunca çok çok üzüldüm. Bir defa bu bizim  değerlerimize  terstir. Ben ne heykelimin dikilmesini istiyorum, ne masklar ne bu tür görseller yapılmasını istiyorum. Bizim belediyelerimiz, bunları kaldırdık ayrı mesele, bunlara tevessül etmesinler, heykel değil hizmete yönelik eserler versinler. Bunların bizim değerlerimizle çatışan şeyler olduğunu bilmemiz lazım. Hiçbir arkadaşım bu yola tevessül etmesin.

Ankara’da yolcularla tartışan EGO otobüsü şoförü, tüm kapıları kilitleyerek yolcuları 40 dakika boyu

EGO otobüsünde gerginlik kamerada

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Deniz Seki hastaneye kaldırıldı gizlice ne ameliyat oldu

Türkiye'nin mutluluk haritası! En mutlu kesim kim?..

En Çok Okunanlar