İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 3,5170
  • 4,1787
  • 146,35
  • 102.383
Reklamı Kapat

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Heykellerimi diktiklerini duyunca çok üzüldüm değerlerimize terstir...

Belediye başkanlarına hitap eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kendisinin heykel ve görsellerinin bazı yerlere konulduğuna tepki gösterdi: Çok üzüldüm, bizim değerlerimize terstir...

Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, ATO Congresium'da Belediye Başkanları Toplantısı'nda  AK Partili 884 belediye başkanına hitap etti. 

Erdoğan bazı belediyeler tarafından heykel, görsel ve masklarının yapıldığına çok üzüldüğünü belirterek "Bizim bizim değerlerimize terstir" dedi. 

Erdoğan şöyle konuştu: 

Bazı belediyelerimizde sayısı çok fazla değil. Şahsımın heykel veya benzer görsellerini yapmışlar. Bunu duyunca çok çok üzüldüm. Bir defa bu bizim  değerlerimize  terstir. Ben ne heykelimin dikilmesini istiyorum, ne masklar ne bu tür görseller yapılmasını istiyorum. Bizim belediyelerimiz, bunları kaldırdık ayrı mesele, bunlara tevessül etmesinler, heykel değil hizmete yönelik eserler versinler. Bunların bizim değerlerimizle çatışan şeyler olduğunu bilmemiz lazım. Hiçbir arkadaşım bu yola tevessül etmesin.

 Irak Kürt Bölgesel Yönetimi’nde seçmen sandık başına giderek oy kullandı.

IKBY sandık başında

Haşlanmış yumurtanın suyunu sakın dökmeyin!

Taşerona üçlü kadro formülü

Tespihçi çiftin "ekmek mücadelesi"

En Çok Okunanlar