İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 3,6574
  • 4,3351
  • 151,25
  • 108.065
Reklamı Kapat

'Yüzde 40 kadınım, ruhum kadın'

"Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam" dizisinde Kasım'ı canlandıran Tolga Karel, ruhunun yüzde 40'ının kadın olduğunu söyledi.

Böyle Bir Şey Var Mı programına konuk olan Karel, "Annelerimizden gelen bir kültür var, bir demodern dünyaya ayak uydurmaya çalışan bir kadın profili var. İkisi arasında kalmış bir kolaj bir nesil yetişiyor. Bir nesil sonra oturacaktır. Kadınlarla büyüdüm. Altın günlerini hiçkaçırmadım. Kadın ruhuna yüzde 40 sahibim. Bu yüzden çok iyi bilirim. Hayatımda hep kadınlar oldu. Daha iyi anlıyorum onları. Hiç futbola, arabaya meraklı bir adam olmadım. Çok erkek muhabbeti yaşayan bir adam olmadım. Kadınlarla olan muhabbet beni daha çok heyecanlandırıyor" dedi.

Diziden ayrılmaya hazırlanan Karel, "Uzun soluklu anlaşmalar yapmıyorum. "Yaprak Dökümü" için 5 bölümlük bir anlaşmam vardı. Birçok kez ayrılmak istedim o projeden ama 174 bölüm çektik. Emekli olurdum. Ben çok farklı şeyler yapmak istiyorum. Çok uzun solukluydu orada bir salon adamıydım. Çok güzel para kazanıyorsunuz ama yaptığım bir kariyer planlaması vardı. Her sene ayrılmakistediğim anlar olmuştu. Osmanlı Kıyam’a bir buçuk senemi verdim. Anlaşmam 13 bölümdü. 3 bölüm sonra anlaşmam bitiyor. Benim noktamkarakteri en iyi şekilde oturtmaktır. Ben Oğuz karakterini Kasım’a çevirebildiysem benim en büyük başarımdır" diye konuştu.

OĞLUMUN İSMİ CİHANGİR CANKAREL

Baba olmaya hazırlanan Karel, oğlunun adını da ilk kez açıkladı. Karel sözlerini şöyle sürdürdü: "Baba olarak çok başka bir tecrübe alıyorum.360 derece dönüyorum. Heyecan desen değil, duygusalım. Bir garibim yani.Bilemediğim ve anlamadığım bir duygu. Tecrübe edeceğiz. Tanışacağız. Beraberbüyüyeceğiz. Adı Cihangir Can Karel olacak. Daha çok Can ismini kullanacağız. Günay’la diziden dolayı pek görüşemiyoruz.Çok güçlü bir eşim var. Sağlıklı, dirayetli. İkimizde başka kültürlerden gelip,bir noktada buluşup, hayatı sırtladık. Kavgalar, tartışmalar oldu. Birbirimizeçok güzel duygularla bağlandığımızı düşünüyorum. 10 gün sonra boşanır diyenler için söyleyeyimbir sene oldu beraberliğimiz. Çocuk ve aile çok isteyen biriydim hep.Bizim aktör olduğumuz için, hayatımız için çok zor şeyler. Arkadaşlarımı çokiyi anlıyorum. Çalışma saatleriniz belli değil, eve kaçta gittiğimiz bellideğil. 90 dakika çekiyorsunuz, bunu 1 haftada yapmak gerekiyor. Setkoşullarının bir an önce toparlanması gerekiyor. Karımın karnını dokununca daha bir şeyhissetmiyorum. Hayatın doğru döneminde en doğru adımı attığımı düşünüyorum buon sene içerisinde."(Milliyet)

 


 

Viyana Havalimanı'nda uçağa binmeyi bekleyenler şoka uğradı, polis köpekleri yolcuların üstüne çıktı

Avusturya polisi Türk yolcuları köpeklerle aradı

Bilim dünyasını şaşırtan limon ve sarımsak mucizesi!

Büyük iddia 'Fi dizisi' çalıntı mı 'Benim kitabımdan çaldılar'

Melania Trump vücut dublörü mü kullanıyor?