Reklamı Kapat

Gökhan Gözükan kimdir Survivor Gönüllüler Gökhan kaç yaşında, nereli?

Yeni sezonda beğeniyle izlenen Survivor Gökhan kimdir? Gökhan Gözükan, Survivor 2017 yarışmasında duruşu ve fiziğiyle dikkat çekiyor. Gönüllüler takımının en dirençli isimleri arasında yer alan Gökhan Gözükan, takımı için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor. Peki, spor ve boks geçmişi ön plana çıkan Survivor Gökhan kimdir? İşte, Gökhan Gözükan hakkında merak edilen detaylar

Gökhan Gözükan kimdir merak konusu. Survivor 2017'de Gönüllüler takımında yer alan Gökhan Gözükan yarışmada performansıyla dikkat çeken isimlerden biri. Peki, Gökhan Gözükan kimdir? İşte hakkında detaylı bilgiler... Gökhan Gözükan, ada mücadelesinde fiziğiyle dikkat çeken isimler arasında yerini alıyor. Mankenlik, vücut geliştirme, boks gibi alanlarda kendisini yetiştiren Survivor Gökhan, yarışma içerisinde etkili bir karaktere sahip olacak. 

SURVIVOR 2017 SON DAKİKA HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

GÖKHAN GÖZÜKAN KİMDİR?

Gökhan Gözükan, ada mücadelesinde fiziğiyle dikkat çeken isimler arasında yerini alıyor. Mankenlik, vücut geliştirme, boks gibi alanlarda kendisini yetiştiren Survivor Gökhan, yarışma içerisinde etkili bir karaktere sahip olacak. Takım liderliğine de yatkın olan Survivor Gökhan, yarışmanın iddialı adayları arasında yer alıyor. Peki, Gökhan Gözükan kimdir?

Survivor Gökhan kimdir sorusu, yarışmanın başlamasıyla birlikte karakter hakkında detayların araştırılmasına aracı oldu. Gökhan Gözükan, sportif geçmişi ile izleyicileri etkileyecek. Mankenlik ve geçmişine de sahip olan Survivor Gökhan, boyu ve kilosu ile de dikkatleri üzerine çekiyor.

Survivor Gökhan, 2017 gönüllüler takımında yer alan iddialı adaylar arasında bulunuyor. 'Şampiyon olacak' şeklinde yorumların geldiği Survivor Gökhan için, parkurlarda avantajlı olduğu yorumları ön plana çıkıyor.

30 Eylül 1983 tarihinde dünyaya gelen Gökhan Gözükan, vücut geliştirme sporu ve boks alanında kendisini geliştiren Gözükan, 1.92 boyunda 82 kilodur. Bir dönem modellik de yapan Gökhan Gözükan, oyunculuk kariyerine de sahiptir.

Seda İnci isimli bale sanatçısıyla nişanlı olan Gökhan Gözükan, Kazanmak için son nefesime kadar savaşırım sözünde bulundu. Yarışmaya katılmadan önce İnstagram üzerinden paylaşımda bulunan Gökhan Gözükan, arkadaşlarının başarı dileklerini kabul etti. 

Gayrimenkul, dijital reklam, web tasarım gibi işlerle de ilgilenen yarışmacı, Beşiktaş taraftarıdır.

Gökhan Gözükan'ın yarışmacı profilinde yer alan izleyici yorumlarında, "Parkurlarda hızlısın güç seninle birlikte ünlüleri ez geç." şeklinde seyirci yorumları yer almaktadır.

SURVIVOR 2017 SON DAKİKA HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

SURVİVOR ELEME ADAYLARI KİMLER (21 MART)

Survivor dokunulmazlık oyununu bu haftada ünlüler kaybetti. Ünlüler Şahika'yı tek aday olarak potaya çıkarttı. Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Adem'de Sedat'ın ismini söyleyince elenmesi muhtemel iki aday belli oldu. 20 Mart'ta oynanan Survivor dokunulmazlık oyununu ünlüler kaybetti. Ünlülerde bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan isim Sabriye oldu. Sabriye Furkan'ı eleme adayı olarak belirledi. Ünlüler adasında yapılan oylamada ismi en çok yazılan isim Pınar olunca Pınar'da eleme adayı olarak belirlendi. 

Survivor elemesi için 4 aday belirlenmiş oldu. Şahika, Sedat, Pınar ve Furkan Survivor eleme adayları oldu. 

Geleneksel sporların unutulmaması için geçtiğimiz yıl düzenlenen Etnospor Kültür Festivali, sergiyle

Etnospor Festival heyecanı 11 Mayıs'ta başlıyor

5 kişilik aile gardıropta yaşıyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Denizli’de Toplu Açılış Töreni'nde konuşma yaptı.

İşte Galatasaray'ın yeni tesisleri

En Çok Okunanlar

Reklamı Kapat