Reklamı Kapat

Burçak Tuncer kimdir Survivor Gönüllüler Burçak kaç yaşında nereli?

Survivor Burçak Tuncer kimdir? Survivor’da yarışan Burçak Tuncer hakkında merak edilenler haberimizde. Survivor Burçak kimdir kaç yaşında nereli? Survivor Burçak Instagram hesabı var mı? Survior 2017 Gönüllüler Takımı’nda yarışan Burçak hakkında merak edilenler haberimizde.

Survivor Burçak Tuncer kimdir? Survivor 2017 yeni sezon başladı. Ünlüler ve Gönüllüler Takımı’nda birbirinden iddialı isimler yarışıyor. Bu isimlerden birisi de Burçak Tuncer. Survivor Burçak kimdir? Burçak Tuncer kaç yaşında, nereli, kariyeri nasıl? Survivor Burçak Instagram hesabı var mı? İşte, Burçak Tuncer hakkında merak edilenler.

SURVİVOR BURÇAK KİMDİR?

1992 İzmir Karşıyaka doğumlu olan Burçak Tuncer Survivor 2017 Gönüllüler kadrosunda yer alıyor. Koç burcu olan Tuncer, yarışma için oldukça iddialı olduğunu dile getiriyor. İlköğretim ve lise eğitimini İzmir Tevfik Fikret Lisesinde okuyan Tuncer, Üniversite eğitimini ise İzmir Ekonomi Üniversitesi Mimarlık bölümünde tamamladı. Tuncer, mimar olarak görev yapıyor.

Eğitim hayatı süresince pek çok sanat dalıyla da ilgilenen Tuncer, bu yeteneğinin peşinden gitme kararı kaldı. Resim alanında birincilik ödülleri elde eden Tuncer, ayrıca Çeşme Sanat Galerisinde kişisel resim sergisini de açtı.

SURVİVOR’DA BU HAFTA

Survivor 2017'de dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımı kendi aralarında bir oylama gerçekleştirdi.  Dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımında, bireysel sembol oyununu kazanan Volkan, haftanın son eleme adayı olarak Gökhan'ın adını söyledi.. İsmi daha çok yazılan Bulut haftanın üçüncü eleme adayı oldu.

Survivor 2017’de 6 oyundur dokunulmazlık oyunlarını kaybeden ünlüler takımı sonunda şanssızlığını kırmayı başardı. Survivor’da bu haftaki iki dokunulmazlık oyununu da ünlüler takımı kazandı ve gönüllülerden 4 isim sms oylamasına kaldı.

Survivor’da Cumartesi yayınlanan bölümde konseyde en fazla adı yazılan Erdi ilk eleme adayı oldu. Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Tuğçe ise ikinci aday olarak Berna’nın adını söyledi

Pazar yayınlanan bölümde bireysel dokunulmazlık sembolünü kazanan Volkan, eleme adayı olarak Gökhan’ı söyledi. Konseyde ise en fazla adı yazılan isim Bulut oldu. Böylece gönüllülerde bu hafta Erdi, Berna, Gökhan ve Bulut eleme adayı olarak sms oylamasına kalan 4 Yarışmacı oldu. Survivor’ın Salı akşamı yayınlanacak olan bölümünde Bulut, Berna, Gökhan ve Erdi arasından yarışmaya veda eden isim belli olacak.

Göl kenarına getirdiği boğasını göle atıp ardından kendi atlayan genç tıklanma rekorları kırdı

Boğasıyla yüzme yarışı yapan genç tıklanma rekorları kırdı

En ucuz dizel otomobiller

Satın aldığı evin içinden bakın ne çıktı!

Ucuz et dönemi başlıyor

Reklamı Kapat