• $ 5,701
  • € 6,3087
  • 269.62
  • 106805
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Samantha Fox’un kebap tutkusu…

Dünyaca ünlü İngiliz pop sanatçısı ve model Samantha Fox, Ataşehir Kalbur’da kendisine mükemmel bir kebap ziyafeti verdi.

Hollywood Prodüksiyon tarafından düzenlenen birtakım etkinlikler için geçtiğimiz gün İstanbul’a gelen sanatçı; “Türkiye ismi geçince aklıma büyüleyici güzelliğe sahip "İstanbul" ve "Kebap" geliyor. Yaklaşık bir haftadır hayali hep gözlerimin önünden akıp geçiyordu” dedi.

LEZZETLERE HAYRAN KALDI…

Diyetisyenlerinin sürekli kontrolü altında olduğunu belirten yıldız, “Bugün için izinliyim” dedi. Ayrıca mekanda bulunan diğer konuklar tarafından son derece sıcak karşılanmış olmaktan etkilendiğini dile getiren Fox, “Dönmeden bir defa daha burayı ziyaret edeceğim” şeklinde konuştu.

KONUKLARLA TEK TEK HATIRA FOTOĞRAFI ÇEKTİRDİ…

Kaldığı Kozyatağı Hilton Hotel’in Genel Müdürü Kemal Sinmez ve Halkla İlişkiler Müdürü Pınar Canyılmaz ile birlikte geldiği Kalbur’da  yaklaşık 3 saat zaman geçiren Samantha Fox, mekanda bulunan diğer konuklarla tek tek hatıra fotoğrafı çektirdi ve magazin basınına röportaj verdi.

CEMAL HÜNAL DA VARDI…

Samanta Fox ile birlikte Kalbur’a gelen isimler arasında ünlü oyuncu Cemal Hünal da vardı. Aynı zamanda doğumgünü de olan Cemal Hünal,  "Doğumgünümü Samantha Fox ile birlikte kutlayacağımı hiç bir zaman hayal edemezdim. benim için büyük sürpriz oldu" dedi. 

 


TCG Anadolu, 2020 Sonunda Hizmete Girecek

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Dünyadaki en ilginç stadyumlar

Adliye önünde ortalık karıştı! Ölü ve yaralılar var