İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 3.9313
  • 4.8463
  • 168.05
  • 117.218
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

Diriliş Ertuğrul dizisinde Ertuğrul çok sinirleniyor

Diriliş Ertuğrul 101.yeni bölüm bugün var mı, neden yok? Çarşamba günlerinin en çok izlenen dizilerinden biri olan Diriliş Ertuğrul bugün yani 3 ocak tarihinde var mı sorusu soruluyor.

x

Diriliş Ertuğrul son bölümde Ertuğrul oğlu Gündüz’ün kaçırılmasına çok sinirleniyor. Ertuğrul, “O kaleyi Ares’in başına yıkacağım. Şimdi gazabım daha beter olacak. Bizi merhametimizle tuzağa düşürdü. Şimdi kalesini pençemden kurtarmak ister. Ne onlara baş eğeceğim ne de Gündüz’e bir şey yapmalarına müsaade edeceğim” diyor. Ertuğrul, Gündüz’ün kaçırılması üzerine ne yapacak? Kaleye fetih hareketini erteleyecek mi? Gündüz’ü kurtarmak için nasıl bir plan yapacak? Gündüz kurtulabilecek mi?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL YENİ BÖLÜM NE ZAMAN? 

Peki Diriliş Ertuğrul yeni bölüm ne zaman? TRT 1 resmi Twitter hesabı ile Diriliş Ertuğrul Twitter sayfasından aynı anda yapılan açıklamada 4 sezondur devam eden ve izleyicilerin yoğun ilgi gösterdiği Diriliş Ertuğrul dizisinde kaliteden taviz vermemek adına bir haftalık bir gecikme olacağı söylendi. İşte o açıklama...

İşte TRT'nin yaptığı yazılı açıklama:

Kanalımızda 4 sezondur kaliteden ödün vermeden yayınlanmakta olduğumuz Diriliş "Ertuğrul", siz izleyicilerimizin yoğun ilgisiyle karşılık buldu.

Halkımızın her kesimi tarafından büyük bir heyecanla takip edilen dizimizin, alıştığınız kalitesinden ödün vermemek için tüm ekibimiz ile büyük emek vererek çalışmaktayız.

Diriliş "Ertuğrul" yeni bölümüyle 10 Ocak Çarşamba sizlerle olacaktır.

Anlayışınız için teşekkürlerimizi sunarız. 

Mehmetçik, Zeytin Dalı Harekatı kapsamında Afrin merkezini teröristlerden temizlemesinin ardından ha

Mehmetçik Afrin’de gece devriyesinde

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Kosova meclisinde gaz bombası atıldı

Kilis'e atılan kalleş bomba ABD yapımı çıktı

En Çok Okunanlar