İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

Reklamı Kapat

Saçlar artık doğal

ŞEYMA SUBAŞI

Sosyal medyada paylaştığı fotoğraflarla dikkatleri üzerine çeken Şeyma Subaşı, Zorlu’daydı. Survivor yarışmasının çekimleri nedeniyle uzun süredir yurtdışında olan Subaşı, Türkiye’ye döner dönmez imajında değişikliğe gitti. Saçlarını doğal rengine döndüren Subaşı, sade haliyle güzelliğini gözler önüne serdi. 

BURAK SAĞYAŞAR- HATİCE ŞENDİL

Bebek için son hazırlıklar 

Doğumuna sayılı günler kalan oyuncu Hatice Şendil ile eşi Burak Sağyaşar, ilk çocuklarını kucağına alacak olmanın heyecanını yaşıyor. Hafta içi Zorlu’da son hazırlıklarını yapan sevgililerden Şendil’in karnının iyice belirginleştiği görüldü. Sağyaşar ve Şendil çifti, doğacak oğulları için uzun süre mağazaları gezip alışveriş yaptı.

ECE SÜKAN

İlişki durumu karışık!

Eşi Ümit Benan’la bir ayrılıp bir barışan Ece Sükan, Citys’de objektiflere takıldı. Kıyafetinde kahverengi tonları kullanan Sükan, püsküllü ceketi ve botuyla sokakların tozunu attı. İlişkileri hakkında bugüne kadar konuşmayan Sükan, sadece ‘Keyifler yerinde’ demekle yetindi.

YAĞMUR ÜNAL

Sportif Yağmur 

Türkan Şoray ve Cihan Ünal çiftinin kızı Yağmur Ünal, sezon ortası ürünleri yakından inceledi. Zorlu Alışveriş Merkezi’nde görüntülenen Ünal, “Güneşli havada dışarıda spor yapmak çok keyifli oluyor. Sporum biter bitmez de alışverişe geldim” diyerek gününün nasıl geçtiğini anlattı. 

VOLKAN DEMİREL- YADE DEMİREL

Baba-kız baş başa

Fenerbahçe’nin başarılı file bekçisi Volkan Demirel, kızı Yade ile Zorlu Alışveriş Merkezi’nde karşımıza çıktı. Eşi Zeynep Demirel, alışveriş yaparken Volkan Demirel de kızıyla vakit geçirdi. Ünlü futbolcu ayrıca sakatlığının geçtiğini ve yakın zamanda sahalara döneceğini söyledi. 

 

 

 

Batman'da, Edip Solmaz bulvarı üzerinde yürüyen iki kız kardeşin tartışması daha sonra bıçaklı kavga

Batman'da kız kardeşlerin kavgası kanlı bitti

ABD'nin nükleer denizaltısı yanaştı! Kuzey Kore tatbikata başladı

Bermuda Şeytan Üçgeni'nin gizemi çözüldü!

Mutfakta yapılan 12 amatör yanlış

En Çok Okunanlar