İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

Reklamı Kapat

Karşınızda ‘SÜPER’ Seren

SEREN SERENGİL

Ekranların sivri dilli magazin yorumcusu Seren Serengil, Zorlu Alışveriş Merkezi’nde objektiflere yansıdı. Giydiği mini eteğini siyah uzun çoraplarıyla kombinleyerek kolejli kız havasına bürünen Seren Serengil, şıklığıyla dikkat çekti. Sanatçı ayrıca Süperman tişörtüyle de görenlerin bir kez daha dönüp bakmasını sağladı.  

TÜRKAN ŞORAY

Şoray’a yoğun ilgi 

Bugünlerde “Sinemam ve Ben” adlı kitabının heyecanını yaşayan Türkan Şoray, Akmerkez’de görüntülendi.    Yoğun bir ilgiyle karşılaşan Şoray, hem şaşırdı hem de mutlu oldu. Alışveriş esnasında gördüğü sevgiden bir hayli mutlu olan Şoray, mağazaları gezerek yazlık alışverişini yaptı.

PINAR ALTUĞ - SU ATACAN

Pınar’a yaz erken geldi 

Tamer Karadağlı ile ‘Çocuklar Duymasın’ adlı dizilerinin yeni versiyonuyla ekran izleyicisinin karşısına çıkma hazırlığı yapan Pınar Altuğ Atacan, kızı Su ile birlikte Zorlu’da keyifli bir gün geçirdi. Giydiği mini eteğiyle düzgün vücudunu gözler önüne seren ünlü isim, bu tarzıyla ‘yazı erken getirdi’ şeklinde yorumların yapılmasına neden oldu. 

HÜLYA AVŞAR

Tatil hazırlıkları başladı 

Magazin dünyasının sevilen isimlerinden Hülya Avşar, İstinye Park’ta mağazaları gezerek yaza hazırlık yaptı. Sportif kıyafetiyle de rahat bir şekilde alışverişini tamamlamak isteyen Avşar Kızı, yorgun geçen günün ardından bir restorana geçerek kahve keyfi yaptı. Bu arada sanatçı ‘Selfie’ filminin çekimlerini bitirdiğini söyledi. 

GAMZE TOPUZ

Anne - kız bir örnek!

Eski futbolcu Tümer Metin ile mutlu bir beraberlik yaşayan Gamze Topuz, hafta içi kızı Elis Naz ile Zorlu’da objektiflere takıldı. Bebek mağazalarını gezip alışveriş yapan anne-kız, daha sonra meydan katındaki parka giderek keyifli bir gün geçirdi. Gamze Topuz’un kızıyla bir örnek giyinmesi ise dikkatlerden kaçmadı.

 

 

 

 

Başbakan Binali Yıldırım Yağız Efe Keçe'ye Başbakanlık koltuğunu devretti

Eskişehir'de kar nedeniyle yolları kapadı

Gece kulübü önünde silahlı kavga: 2 yaralı

Efsaneler kumaşta hayat buldu

En Çok Okunanlar