İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 3.7749
  • 4.6643
  • 162.28
  • 115.764
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

Masaj baronuna 9 baskın birden

Cezaevinden yeni çıkan fuhuş simsarı yine rahat durmadı

‘Masaj baronu’ Hakan A., cezaevinden çıkalı daha 8 ay olmuşken 9 masaj salonu açtı. Baronun kadınlara zorla senet imzalatıp pazarladığı anlaşıldı. 

LEVENT ALBAYRAK 

İSTANBUL’da fuhuş operasyonu… 20 ay önce bir operasyonda yakalanan ve henüz 8 ay önce hapishaneden çıkan ‘masaj baronu’ Hakan A. tekrar gözaltına alındı. Hakan A.’nın Kadıköy’de 7, Maltepe’de 1 ve Avcılar’da 1 tane olmak üzere 9 masaj salonu açtığı ortaya çıktı. Çalıştırmak istediği kadınlara zorla senet imzalatan Hakan A. ve yardımcıları, daha sonra kadınlara fuhuş yaptırıyordu. Bazı kadınlar, kadın müşteriyle lezbiyen ilişkiye giriyordu. Masaj için 100, ilişki için 100 lira tarife uygulandığı belirlendi. Teknik takibe 4 polis memuru takılırken operasyon kapsamında 39’u hayat kadını olmak üzere toplam 52 kişi gözaltına alındı. Ayrıca, işyerlerine fişi kesmemek ve sigortasız işçi çalıştırmak suçlarından 100 bin liralık ceza kesildi. Hakan A. ve 2 yardımcısı tutuklanarak cezaevine gönderildi.

“ÇETE LİDERİ BANA TECAVÜZ ETTİ” 

Operasyonda gözaltına alınan kadınlardan E.P. başına gelen dehşet anlarını anlattı: “Hakan A. bana tecavüz etti. Sonra zorla 10 bin liralık senet imzaladım. Borcuma karşılık Hakan A.’nın masaj salonlarında çalışmaya başladım”

24 TV´ ye konuk olan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu önemli mesajlar verdi

Hükümetten önemli mesaj: Çoğunluğu Arap olan bir şehri terör örgütü YPG yönetiyor

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Tanklar yola çıktı! Beşar Esad Afrin'e girerse...

Çin malı deyip geçme