İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 3,6756
  • 4,3359
  • 151,37
  • 106.926
Reklamı Kapat

İş Bankası Cinemaximum ile sinemaya 400 milyon TL yatırdı

Mars Entertainmet Group ve AFM sinemaları İş Bankası ile 5 yıllık işbirliğine imza attı. Türkiye genelinde 440 sinema salonu artık 'Cinemaximum' adıyla hizmet verecek

Türkiye İş Bankası'nın kredi kartı Maximum ve Mars Entertainment Group sinema sektöründe büyük bir işbirliğine imza attı. İşbirliği çerçevesinde 21 ilde 49 lokasyonda 440 sinema salonu artık 'Cinemaximum' adıyla hizmet verecek.
İstanbul'da düzenlenen basın toplantısında İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Yalçın Sezen ve Mars Entertainment Group CEO'su Muzaffer Bilgin işbirlğine ilişkin bilgi verdi.
Maximum Kart ile 2001 yılından bu yana perakende sektöründe işbirlikleri ve avantajlı kampanyalar ile müşterilerine alışveriş keyfini maksimumda yaşatmak için çalıştıklarını belirten İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Yalçın Sezen bu işbirliğiyle eğlence sektöründe de fırsatlar sunarak Maximum dünyasını zenginleştireceklerini söyledi. Sezen, 'Bu işbirliğinin maliyeti 400 milyon lirayı buluyor. 150 milyon dolarlık bölümü kredi olarak kullandırılacak. Geri kalanı maaş ödemeleri, sigorta, leasing ve POS hizmetlerinden oluşuyor. Bu paketin içerisinde sinema salonlarının yanısıra Mac spor salonları da yer alıyor' dedi.

700 sinema salonu hedefliyor
MARS Entertainmet Group CEO'su Muzaffer Yıldırım önümüzdeki 5 yılda 200 milyon dolarlık bir yatırım yapmayı planladıklarının altını çizen Muzaffer Yıldırım, şu anda 21 ilde 440 sinema salonu ile hizmet verdiklerini hatırlatarak, 'Hedefimiz 45 ilde 80 lokasyona ve 700 sinema salonuna ulaşmak. Anadolu illerindeki yatırımlarımızı büyütüyoruz.  ÖnceKayseri Forum Cinemaximum,Mayıs'da da İzmir'deki Gaziemir Cinemaximum hizmete açılacak'diye konuştu.

İşbirliği galasında sürpriz film!
İŞ Bankası'nın kredi kartı Maximum ile Mars Entertainment Group arasındaki işbirliği ilginç bir filmle start verdi. Kanyon Alışveriş Merkezi'ndeki Cinemaximum'da gerçekleştirilecek tanıtım galasında, Rob Minkoff'un yönetmenliğini yaptığı 'Flaypaper' adlı film gösterildi. Film, iki ayrı grubun aynı anda bir bankayı soymaya kalkışırsa neler yaşanabileceğini komedi türünde anlatıyor.

Genç nüfusta ortalama yaş 29 sinema yetmiyor
İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Yalçın Sezen, ortalama yaşı 29 olan genç nüfusa sahip Türkiye'de hizmet veren salon adedinin düşük olduğunu, toplam 75 milyonluk bir nüfusun yaratacağı sinema salonu talebinin karşılanabilmesi için yeni yatırımlara ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 'Bu çerçevede Bankamız ile Mars Entertainment Group arasındaki işbirliği, içerdiği kredi, diğer bankacılık işlemleri, sinema sektörünün ve  yaratılacak katma değerli istihdamın gelişimine büyük katkı sağlayacaktır' dedi.

 

Gürcistan'ın batı bölgesi aşırı yağışlar sebebiyle sular altında kaldı. 
Gürcistan'ın batı bölgesin

Gürcistan sular altında kaldı

Bilim dünyasını şaşırtan limon ve sarımsak mucizesi!

Sosyal medyanın fenomen ülkesi Rusya'dan ilginç kareler

Ağaçları binanın içinde bıraktı