İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 3.8101
  • 4.6578
  • 163.26
  • 115.147
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

13-14 Ocak AÖF final sınav sonuçları merakla bekleniyor

Binlerce adayın girdiği Anadolu Üniversitesi açıköğretim sınavı geçtiğimiz haftalarda yapıldı. Güz dönemi ara sınav olan AÖF sınav sonuçları merakla bekleniyor. Aöf sınav sonuçları açıklandığı andan itibaren haberimizde. AÖF sınav sonuçları merakla bekleniyor. Binlerce öğrenci 13-14 Ocak 2018 tarihinde gerçekleştirilen AÖF sınav sonuçlarına kilitlendi.

2018 AÖF sınav sonucları açıklandı mı sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Anadolu Üniversitesi tarafından 13 - 14 Ocak tarihleri arasında yapılan sınav sonuçları her an açıklanabilir. Geçmiş yıllarda çıkmış sınav sorularına ve cevaplarına AnadoluM eKampüs Sisteminden erişim sağlanıyor. TCKN ve şifrenizle oturum açarak dersleriniz üzerinden çıkmış sınav sorularını ve cevaplarını görebilirsiniz. 

AÖF 2018 SINAV SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AÖF PUAN HESAPLAMA İÇİN TIKLAYINIZ

AÖF SORULARI KAÇ NET KAÇ PUAN YAPAR- TIKLA ÖĞREN 

AÖF VİZE SINAV SORULARI KOLAY MIYDI, ZOR MUYDU - TIKLA ÖĞREN 

AÖF ÇAN EĞRİSİ NEDİR DERS GEÇME TAKTİKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ 

AÖF SINAV SORULARINA NEREDEN ERİŞEBİLİRİM?

Geçmiş yıllarda çıkmış sınav sorularına ve cevaplarına AnadoluM eKampüs Sisteminden erişim sağlanıyor. TCKN ve şifrenizle oturum açarak dersleriniz üzerinden çıkmış sınav sorularını ve cevaplarını görebilirsiniz. 13-14 Ocak'ta yapılan AÖF final sınavlarının soruları ve cevapları ise henüz yayınlanmadı. Soru ve cevapların bir hafta içerisinde erişime açılması bekleniyor.

AÖF SORULARI VE CEVAP ANAHTARLARI NE ZAMAN YAYINLANIYOR?

Açıköğretim, İktisat, İşletme Fakültesi öğrencilerinin sınav soruları ve cevap anahtarları sınavın yapıldığı günü takip eden üç iş günü içerisinde Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sınav Yayınlama Sisteminden yayınlanmaktadır. http://sinav.eogrenme.anadolu.edu.tr adresinden Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sınav Yayınlama Sistemine erişebilirsiniz.

SINAV SONUÇLARINA İTİRAZ NASIL YAPILACAK?

Sınav sonuçlarına, ilan edilme tarihinden itibaren 3 (üç) işgünü içinde itiraz edilebilir. Bu süre geçtikten sonra yapılan itirazlar dikkate alınmaz.

 

Kia yeni Forte modelini, dünyanın en hızlı araçlarından olan Lamborghini Aventador modeli ile karşıl

Kia Forte´yi Lamborghini Aventador ile yarıştırdılar

Bilim dünyasını şaşırtan limon ve sarımsak mucizesi!

Ertuğrul Bey ve Alpleri sonunda amacına ulaşıyor

Türkiye, Afrin operasyonu öncesi Rusya'yı uyardı: Hepsini kapatın!

En Çok Okunanlar