• $ 5,724
  • € 6,2998
  • 275.258
  • 102590
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Günlük burç yorumları (09 Ağustos 2015)

Ayşegül Kuyumcu Türker'den 09 Ağustos 2015 burç yorumları... Koç, Balık, Terazi... İşte 09 Ağustos 2015 burç yorumları...

Koç

28 Ağustos’a kadar Merkür hayatınızın her alanında olacak. İletişim akışı yoğun olabileceği gibi mükemmeliyetçi davranmanız da söz konusu.

Boğa

Önümüzdeki üç hafta boyunca Merkür yaratıcı projelerinize detaycı ve mükemmeliyetçi bir şekilde eğilmenize fırsat tanıyabilir. 

İkizler

Evinizde istediğiniz değişiklikleri araştırmak; alım satım vb ile ilgili bilgileri detaylandırmak için önümüzdeki 3 haftayı iyi değerlendirmelisiniz. 

Yengeç

28 Ağustos’a kadar yeni anlaşma vb sebebiyle detaylı projelere yoğunlaşabilirsiniz. Detayları netleştirmek için de kısa seyahatler olası. 

Aslan

Maddi konularda alternatiflerinizi iyi değerlendirebileceğiniz, analiz ve detaylı araştırma yapabileceğiniz üç haftalık bir süreç sizi bekliyor. 

Başak

Analitik kavrama yeteneğinizin güçlü olacağı, mantıkla hareket edeceğiniz bir süreç başlıyor. Üç hafta boyunca hareketlilik ön planda olabilir.

Terazi

Bugünden 28 Ağustos’a kadar gizli, saklı, doğa üstü ya da ruhsal konuları merak edebilir; bu konularda bilgi sahibi olmak isteyebilirsiniz. 

Akrep

Önümüzdeki üç hafta arkadaşlarla umutları, endişeleri, tüm düşüncelerinizi en ince detayına kadar paylaşmak isteyebilirsiniz.

Yay

Organizasyon yeteneğinizi ortaya koyacağınız bir üç hafta olacak. Detayların içinde bilginizi kullanarak yaptığınızı işi mükemmelleştirebilirsiniz.

Oğlak

Uzak seyahatler, farklı kültürler, hukuk, din, felsefe ve inançlar ilginizi çekiyor. 28 Ağustos’a kadar olan dönemde bu konulardan birine eğilmelisiniz.

Kova

Önümüzdeki üç hafta ortak gelirler ile ilgili sorgulayıcı davranabilirsiniz. Metafizik, gizemli ve derin konular daha fazla ilginizi çekebilir.

Balık

İlişkilerde fikir alışverişinin yoğun olacağı üç hafta. Aklınıza takılan detayları karşınızdaki ile daha rahat paylaşabileceğiniz bir süreç var.

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

<p>Kapadokya´da milyonlarca yıl önce Erciyes, Hasan Dağı ve Güllüdağ´ın püskürttüğü lavların zamanla

Turistlerin Gözdesi Kapadokya

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Bahçe duvarında tarihi keşif

Adana'da araçların her yerinden kaçak sigara çıktı (