• $ 5,7257
  • € 6,3028
  • 275.258
  • 102590
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Günlük burç yorumları (06 Eylül 2015)

Ayşegül Kuyumcu Türker'den 06 Eylül 2015 burç yorumları... Koç, Balık, Terazi... İşte 06 Eylül 2015 burç yorumları...

Koç

Finansal konularda kendinizi güvende ve rahat hissetmek isterken gelir dışı kaynaklarınızla ilgili engeller ile karşılaşabilirsiniz.  

Boğa

Kendinizi ikili ilişkilerde huzurlu hissetmeyi arzu edebilirsiniz. Ortağınızın kısıtlamaları söz konusu olabilir. Maddi konularda aşırı harcamalardan çekinmelisiniz. 

İkizler

Sabah kendinizle baş başa kalarak rahatlamak ve huzur bulmak isteyebilirsiniz. Günlük işler sebebiyle kendinizi engellenmiş hissedebilirsiniz. 

Yengeç

Arkadaşlarla birlikte rahat hissedeceğiniz programlar yapmayı arzu edebilirsiniz. Ancak çocuklarla ilgili sorumluluklar kısıtlayıcı olabilir. 

Aslan

Maddi konularda alternatiflerinizi iyi değerlendirebileceğiniz, analiz ve detaylı araştırma yapabileceğiniz üç haftalık bir süreç sizi bekliyor. 

Başak

Kendinizi rahat hissetmek isterken aileyle ilgili engeller ortaya çıkabilir. Akşama doğru aşırı harcamalara karşı dikkatli olmakta fayda var. 

Terazi

Gelir dışı kaynaklarınızla rahat ve konforlu olmak istiyor olabilirsiniz. Ancak kendi kazançlarınız için sorumluluklarınız baskı hissettirebilir. 

Akrep

İlişkilerde güvende ve rahat hissetmek isterken kendi kendinizi baskılayabilirsiniz. Arkadaşlarla akşam maddi konularda konuşmalar gerginlik yaratabilir. 

Yay

Kendinizi güvende hissedebilirsiniz. Engellendiğinizi hissetmeniz olası. Akşam saatlerinde eşinizle aranızda kariyer konuları çatışma ortamı yaratabilir. 

Oğlak

Hayatınızın tadını gönlünüzce çıkarmak  ve rahat olma arzunuz sosyal sorumluluklarınız sebebiyle baskılanabilir. İşle ilgili konularda tartışma yaşanabilir. 

Kova

Ailenizle birlikte keyifli, huzurlu ve rahat bir gün geçirmek isteyebilirsiniz. Kariyerinizin getirdiği sorumluluklar bir otorite figürü tarafından hatırlatılabilir. 

Balık

Akrabalarınızla güvende hissetmek isteyebilirsiniz. Hukuki ya da akademik bir otorite figürü bir engel ortaya koyabilir. Sorumluluk almanız gerekiyor. 

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

<p>Siirtli vatandaş Burhan Canpolat, çocukluk hayali olan uçan arabayı yapmak için sağdan soldan top

Çamaşır Makinesi Motorundan Uçan Araba Tasarladı

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Türk sınırlarını Kangallar koruyacak

Günlük hayatınızı kolaylaştıracak pratik bilgiler