• $7,4126
  • €9,0363
  • 441.833
  • 1542.45
20 Şubat 2011 Pazar

Uğurlu Arena

Turgay Şeren
Turgay Şeren
YAZARIN SAYFASI

G.Saray yeni stadında peş peşe üçüncü maçını kazandı. Önce Sivas, sonra Eskişehir, dün de Buca... Ancak şunu söylemek lazım; dünkü maç öyle kolay olmadı.
Galatasaray, defansını Cana, Servet, Çağlar ve Serkan'la kurdu. Nedense Hagi, Sabri'yi hep orta sahada oynatıyor. Bana göre yanlış yapıyor. Sabri iyi bir sağ bek. Bunu Hagi'nin görmesi lazım. Rakip kaleye sağ koridordan süratle gidip gollük paslar veren Sabri... Zaman zaman önü boşalınca rakip kaleye şut atan ve hatta gol atan da Sabri... Ama dün gördük ki orta alanda kendini kaybetmiş bir Sabri vardı. Neill şimdi orta sahada oynuyor. İyi mücadele ediyor. Rakibine pres yapıyor fakat çok sinirli ve hakemle çok uğraşıyor.
Nitekim sarıyı gördü hatta ikinciyi de hak etti ama Kuddusi Müftüoğlu görmezden geldi.

ŞANS BUCA'YA GÜLSE!
Kazım, Galatasaray'ın sağ tarafına yavaş yavaş oturuyor. Nitekim Culio'nun attığı golde Kazım'ın rakip kaleye kadar gidip geriye çıkardığı nefis gollük pas var. Culio'ya da topa vurmak kaldı. Bu gol de Galatasaray'ın üç puanlık golü oldu. Sarı-Kırmızılı takımda sıkıntı Stancu ve Baros'ta. Nerede o eski Baros, nerede dünkü Baros. Arada dağlar var. Stancu oyunda kendini kaybettirdi. G.Saray'a galibiyeti getirecek hiçbir şey yapmadı. Bir-iki korner çekti o kadar. Rakibin hücumunda sol direkte patlayan iki şut var. Şans biraz Bucaspor'un yanında olsa ikisinin de gol olması işten bile değildi. Dün iki takım için de güzel bir maç oldu. Ancak G.Saray kazandı. Ama Buca da bu puanları vermemek için elinden geleni yaptı.

<p>CHP’nin yayın organı Halk TV’de program sunan Özlem Gürses MHP lideri Devlet Bahçeli&

Sağlık Bakanlığından Halk TV sunucusu Özlem Gürses'e yalanlama: Öyle bir personelimiz yok

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Rusya'da binlerce kişi sokaklara döküldü!

MİLGEM Projesi'nin 5'inci gemisi denize indi