• $15,9299
  • €16,8448
  • 943.017
  • 2381.83
20 Şubat 2011 Pazar

Uğurlu Arena

G.Saray yeni stadında peş peşe üçüncü maçını kazandı. Önce Sivas, sonra Eskişehir, dün de Buca... Ancak şunu söylemek lazım; dünkü maç öyle kolay olmadı.
Galatasaray, defansını Cana, Servet, Çağlar ve Serkan'la kurdu. Nedense Hagi, Sabri'yi hep orta sahada oynatıyor. Bana göre yanlış yapıyor. Sabri iyi bir sağ bek. Bunu Hagi'nin görmesi lazım. Rakip kaleye sağ koridordan süratle gidip gollük paslar veren Sabri... Zaman zaman önü boşalınca rakip kaleye şut atan ve hatta gol atan da Sabri... Ama dün gördük ki orta alanda kendini kaybetmiş bir Sabri vardı. Neill şimdi orta sahada oynuyor. İyi mücadele ediyor. Rakibine pres yapıyor fakat çok sinirli ve hakemle çok uğraşıyor.
Nitekim sarıyı gördü hatta ikinciyi de hak etti ama Kuddusi Müftüoğlu görmezden geldi.

ŞANS BUCA'YA GÜLSE!
Kazım, Galatasaray'ın sağ tarafına yavaş yavaş oturuyor. Nitekim Culio'nun attığı golde Kazım'ın rakip kaleye kadar gidip geriye çıkardığı nefis gollük pas var. Culio'ya da topa vurmak kaldı. Bu gol de Galatasaray'ın üç puanlık golü oldu. Sarı-Kırmızılı takımda sıkıntı Stancu ve Baros'ta. Nerede o eski Baros, nerede dünkü Baros. Arada dağlar var. Stancu oyunda kendini kaybettirdi. G.Saray'a galibiyeti getirecek hiçbir şey yapmadı. Bir-iki korner çekti o kadar. Rakibin hücumunda sol direkte patlayan iki şut var. Şans biraz Bucaspor'un yanında olsa ikisinin de gol olması işten bile değildi. Dün iki takım için de güzel bir maç oldu. Ancak G.Saray kazandı. Ama Buca da bu puanları vermemek için elinden geleni yaptı.

<p>Ali Nuri Türkoğlu, Payitaht Abdülhamid dizisinde Emanuel Karaso karakterini oynamıştı. 30 yılı aş

Ali Nuri Türkoğlu'ndan samimi açıklamalar

Türkiye'nin kültürel mirası 35 bin eser dijitalle dünyaya açılacak

Erzurum'da mayısta beyaz örtüyle kaplandı

Hayvanların gazabına uğrayan insanların zor anları