• $15,9683
  • €17,0552
  • 951.786
  • 2380.9
1 Nisan 2012 Pazar

Süper G.Saray

G.Saray, oldukça iyi oynayan, kadrosunda güçlü ve kaliteli oyuncular bulunan Orduspor'u yenerken, zor olacağını zannettiği maçı kolay kazandı. Daha oyunun 8. dakikasında Necati'nin 35 metreden attığı gol G.Saray'ı coştururken rakip Orduspor da ne olduğunu anlamadı doğrusu..
G.Saray defansında Eboue, Semih, Ujfalusi ve Hakan süper oynadılar. Özellikle Ujfalusi kaç maçtır defansın en iyi adamı. Dün de gayet başarılıydı. Akıllıydı. Boş toplara çıkmadı. Hücuma çıkan arkadaşlarının boşalttığı savunmayı tek başına korudu. Bravo demek lazım.
Bir de Melo var tabii... Melo, G.Saray'ın orta sahasında başlıyor ama sadece kendi görevini yapmakla yetinmiyor. Semih ve Eboue dün rahat oynadılarsa bunu Melo'ya borçlular. Her zaman Semih, Eboue hatta Hakan'ın yardımına koştu ve rakibe hiç göz açtırmadı.
SABRİ'YE DE BRAVO
Necati, G.Saray'a geldiği günden beri hep iyi oynuyor. Ve güzel goller de atıyor. Orduspor kalecisi Fornezzi, topu fark ettiğinde golü önlemek için elinden geleni yaptı ama Necati'nin 35 metreden şutu karşısında çaresiz kaldı.
Orta sahada Engin ve genç Emre rakipleriyle çok iyi mücadele ettiler ve çok iyi paslaştılar. Yazımın başında da söyledim; Orduspor öyle kötü takım değil.
Hakan Özmert, Bruno, Javito, Gosso gibi iyi futbolcuları var. Ayaklarına topu geçirdiklerinde hep pozitif futbol oynamaya çalıştılar ve G.Saray defansını çok zorladılar. Ama G.Saray stoperleri fırsat vermedi. Havadan gelen topları da Muslera gayet rahat tuttu. G.Saray maçı gol yemeden attığı iki güzel golle bitirdi.
G.Saray'ın ikinci golünü atan Sabri maça yedek başladı. Oyuna girdiği zaman ona gol atma şansı geldi ve bunu da çok iyi kullandı. Ona da bravo 
G.Saray maçı kazanırken hayli zorlandı. Hatta takım olarak çok iyi mücadele etmek zorunda kaldı ve haklı olarak sahadan hem galip ayrıldı, hem de tribünlere iki güzel gol seyrettirdi.

<p>Başkan Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ndeki Kabine Toplantısı'nın ardından millete seslendi.

'ABD'nin teröre yapmış olduğu destek kök salmadan bir an önce yıkılmalı!'

doğanın güldüren yüzü! Onları daha önce hiç böyle görmediniz

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (23 Mayıs 2021)

Gıda Komitesi enflasyon için toplanıyor! Yeni teşvikler devreye giriyor