• $13,4177
  • €15,2225
  • 793.466
  • 2014.21
27 Mayıs 2012 Pazar

Olmadı Avcı!

Abdullah Avcı, Milli Takım'ı oluşturmak için değişik kadrolar çıkarıyor. Hak vermiyor değilim. Ancak bir yerin iki oyuncusunda karar verirsen o zaman derin düşüncelere dalarsın. Tıpkı dün akşam olduğu gibi... Kardeşim Avcı; önce takımın temelini oluştur. İnandığın ve bu mevkileri hak eden futbolcularla yola çık. 2-3 futbolcuda tereddüt ediyorsan onun arayışını yap. O zaman bu arayışta oynatacağın oyuncuyu bulursun. Bundan en ufak endişem yok.
Rüştü benim çok sevdiğim bir futbolcu. Her oynadığı milli ve kulüp maçında fevkalade görev yapan bir kaleci olduğu için imkan olsa onu omuzlarıma alırım. Dün onun Milli Takımda'ki forma giyme şansı bitti. Allah bundan sonraki yolunu açık etsin.
BEKLEYİP GÖRECEĞİZ
Burak Yılmaz iki güzel gol atarak yine golcülüğünü gösterdi. Hamit Altıntop'a çok şaşırdım. Sağ bek oynadı ama iyi oynamadı. Arda Turan, daha kendini bulamamış. Rakipleriyle mücadele ederken galip geldiğini göremedim. Ama bir tek şey yaptı; Burak Yılmaz'ın gollerindeki asistleri o verdi. Mehmet Topal orta sahada kendinden beklenenin fazlasını veriyor. Umut Bulut da öyle. Fransa'ya gitmeden önce Trabzonspor formasını giyerdi. Ama çok değişmiş ve bayağı yırtıcı futbolcu olmuş. Bravo ona.
Milli Takımımız'ın iki gün sonra Bulgaristan'la maçı var. Daha sonra Portekiz ve Ukrayna. Bu üç takım da oynadığımız iki takımdan çok farklı, çok iyi ve akıllı oynuyorlar.
Ayrıca kadrolarında da güçlü futbolcuları var. O maçlarda Milli Takımımız'ın ne yapıp ne yapamayacağı daha iyi anlaşılacak herhalde.

<p>Elon Musk liderliğindeki uzay taşımacılığı şirketi SpaceX tarafından geliştirilen Starship roketl

SpaceX roketleri, Katy Perry'nin klibinde oynadı | TeknoZone #15

67 yıldır banyo yapmayan dünyanın en pis insanı! Doktorları hayrete düşürdü!

Boğa'nın gazabı! Herkes kaçarken o kamerasını açtı ve...

Dev timsahı kepçeyle durdurabildi! Yaklaşık bir ton ağırlığında