• $7,4126
  • €9,0363
  • 441.833
  • 1542.45
07 Mayıs 2012 Pazartesi

Kadıköy'de süper maç olur

Turgay Şeren
Turgay Şeren
YAZARIN SAYFASI

Sarı-Kırmızılı takım, oyunun başında Selçuk'un ortalayıp, Melo'nun boş Beşiktaş kalesine 9. dakikada attığı golle büyük avantaj yakaladı. Daha sonra kazanılan bir faul atışını Selçuk yine aynı güzellikte Beşiktaş kalesine gönderdi, fakat Almeida çıkartayım derken kendi kalesine G.Saray adına ikinci golü attı.
Bir anda G.Saray 2-0 öne geçti. Gerçekten bu çok büyük bir avantajdı. Her zaman söylüyorum futbolda son dakikaya kadar neyin olacağını bilmek imkansızdır. İşte dün akşam da tüm G.Saraylılar, maçta galibiyet şarkıları söylerken bir de baktık maç 2-2 berabere bitti.
Bu sonuç G.Saray için sevinilecek, övünülecek bir durum değil ama bir şansı daha var. Şükrü Saracoğlu'nda rakibi F.Bahçe'yi yenmek.
G.Saray'ın defansı son yarım saatte inanılmaz hatalar yaptı.
Ujfalusi, Quaresma'nın peşindeydi ama iyi değildi. Semih büyük bir şanssızlık yaşadı. Kafası yarılıp oyunu sargılarla bitirmek zorunda kaldı.
Hakan dün akşam çok sönüktü. Oynadı mı oynamadı mı, fark edilmedi. Nedeni; önemli pozisyonlarda ortalarda hiç gözükmedi. Melo G.Saray'ın en iyisiydi.
Maç boyunca iyi oynayan Beşiktaş kalecisi Cenk, büyük de bir hata yaptı. Yandan ortalanan topa çıkayım derken geç kaldı. Melo da bomboş Beşiktaş kalesine rahat bir vuruşla idmandaki gibi kolay bir gol attı. Selçuk, G.Saray'ın golcülerinden biri. Hem iyi oynuyor, hem güzel frikik atıyor, hem de gollük pozisyonlara girdiği zaman affetmiyor. G.Saray orta sahasında her zaman görevini en iyi şekilde yaptı. Bravo demek lazım.
Maçın berabere bitmesi F.Bahçe'nin Trabzon'da 3-1 kazanması, gelecek haftaya süper bir müsabaka ortamı getirdi. Ve Kadıköy'deki maçta hakemin son düdüğü şampiyonu belirleyecek...

<div><br></div><p><br></p>

Meteoroloji Hava Tahmin Uzmanı açıkladı... İstanbul'a kar yağacak mı?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

1 milyon kibritle öyle bir şey yaptı ki

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (22 Ocak 2021)