• $7,3888
  • €8,9829
  • 441.494
  • 1547.28
03 Eylül 2011 Cumartesi

Hiddink sen beğendin mi?

Turgay Şeren
Turgay Şeren
YAZARIN SAYFASI

Milli Takımımız'ın yeni bir teknik direktörü var; Hiddink. Daha önceleri de Türkiye'de çalışmıştı. F.Bahçe'de görev yapmıştı ama ülkesine dönmesi uzun sürmemişti. Hiddink daha sonra G.Kore'de hocalık yaptı, bayağı da başarılı oldu. Bizimkiler herhalde oradan bazı bilgilei almış olacaklar ki Hiddink'i büyük bir para karşılığı Milli Takım'ın başına getirdiler.
Dün akşam seyrettik... Hiddink'in Milli Takımı ne oynadı? Bana göre hiçbir şey oynamıyor. Bu takıma ne yenilik getirdi. Cevap yine hiçbir şey. Kazakistan karşısında da ne yaptığını bilmeyen bir Milli Takım vardı. Yediğimiz golde Volkan'ın büyük hatası vardı.
Şöyle bir metre geride kalsa çok rahat kurtarırdı. En önemlisi takımda bir penaltıcı olur. Maç öncesi hoca penaltıcıyı seçer, der ki; 'Sen penaltıyı atacaksın' ama dün akşam gördük ki Emre kenarda üzülürken penaltıyı kullanan Burak kendisine hiç yakışmayacak şekilde topu auta gönderdi. 
ŞANSA SEVİNMEK!
Kazakistan kalecisi tüm hava toplarında rakiplerine üstünlük sağladı ve takımına fevkalade moral verdi. Milli Takımız son saniyelerde gol için iyice rakip sahaya yığıldı, elinden geleni yaptı.
Bu şans gollü galibiyet fikrimizi değiştirmedi. Rakip santrfor tek başına bizim kaleye kadar geldiğinde biraz dikkatli olsa öne geçmesi işten bile değildi. O zaman son dakikada gelen bu şans golü bir işe yaramayacaktı. Şans golüyle sevinmek Türk Milli Takımı'na yakışmıyor. Bunun hesabını verecek kişi de Hiddink geliyor.

<p>Aşı olan vatandaşlarımızın sayısı 1 milyon 250 bini geçti.  Aşılama yapılacak grupları Sağlık Bak

6,5 milyon doz aşı Türkiye'de... Aşı planlaması nasıl olacak?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Dünyayı şok eden iddia! ''Yolcu uçağı lazer silahıyla vurularak düşürüldü!''

Kilo vermek için iştah kapatan besinler