• $15,8769
  • €16,8435
  • 942.556
  • 2372.35
29 Ocak 2012 Pazar

Hak eden Bursa kazandı

G.Saray, maçtan önce Bursa karşısında 3 puan kaybedeceğini zannetmiyorum ki düşünsün... Herhalde Fatih de 'Takım çok iyi... Bursa da şu sıralar çok kötü... Gider Bursa'da en azından 1 farklı galibiyetle 3 puanı alır, rakiplerimle aradaki puan farkını korurum' diye düşünmüş olabilir. Muslera'nın Batalla'dan yediği gole bir şey söylenmez. Batalla, Muslera ile karşı karşıya kaldı; çok akıllı bir vuruşla topu G.Saray ağlarıyla buluşturdu. Bu da maçın tek golü oldu.
G.Saray'ın defansında Semih her zamanki gibi yürekliydi... Ama tek başına bir şey yapmak mümkün değil. Hakan Balta, G.Saray'ın sol tarafını yol geçen hanı yaptı. Batalla olsun, Pinto olsun hatta sonradan oyuna giren Turgay olsun bu alanı çok iyi kullanıp birçok gol pozisyonuna da girdiler. Ama ayaklarındaki topu istedikleri gibi arkadaşlarına pas veremediler. Bir de kaleci Muslera'yı unutmuş olacaklar ki her topu onun üzerine vurdular.
ELMANDER DÜŞÜŞTE
Selçuk, G.Saray'ın geçen haftalarda en formda oyuncusuydu. Dün o da arkadaşlarına uydu ve galibiyet için çok uğraştı denilemez. Sabri de Emre de ellerinden geleni yapmak istedi ama yapabildiklerini söyleyemeyiz. Melo da aynı şekilde. 
G.Saray orta sahası Selçuk, Melo, Emre ve sol tarafta Riera ile oluştu. Fakat bu orta saha rakibe galip gelemedi. Oyunun son 10 dakikası hariç G.Saray kendi yarı sahasında oynadı. Bunun nedeni de Bursa onu oraya hapsetti. Elmander'in yanındaki ikinci santrfor Sercan ne için sahaya çıkmıştı, anlaşılamadı. Elmander'deki form düşüklüğü gözardı edilmemeli. Ben sormak isterim Elmander ne yaptı? Rakip kaleye bir şut mu çekti? Hayır...
Bursa puan cetvelinin alt sıralarından G.Saray'dan aldığı 3 puanla kımıldadı. Kaleci Carson iyi oynadı. Harika toplar kurtarmadı ama izleyenlere güven verdi. G.Saray onu çok zora sokamadı. Bursaspor savunması Serdar, İbrahim, Stepanov ve Hakan oyunun sonuna kadar canlarını dişlerine taktı. G.Saray'ın forveti, orta sahasıyla hatta geriden kopan defans oyuncularıyla iyi mücadele ettiler. Galibiyet Bursa'nın hakkıydı.

<p> Fonetik  kısaca konuşulan dili oluşturan sözcüklerin ses yapısı bakımından incelenmesi,  ses bil

TÜRKÇE'DE FONETİK

Akıncı Toyu 2022 Uluslararası Atlı Okçuluk Yarışması başladı

Türkiye'nin en pahalı Tofaş'ı! 250 bin liraya satıldı

Türkiye'nin kültürel mirası 35 bin eser dijitalle dünyaya açılacak