• $15,9577
  • €17,0242
  • 949.309
  • 2380.9
4 Aralık 2011 Pazar

Güzel oyun

Sarı-kırmızılı takım rakibinden çok daha iyi oynadı. Önce takım ne yapacağını biliyordu. Defansı her zaman kademeli tutuyorlar, hücuma geçseler bile geriye çabuk döndüler.
Dün akşam genç Aydın çok iyiydi.. Sağ açık oynadı, ayağına aldığı her topu çok iyi kullandı. Hatta bir-iki kez G.Birliği defansının arkasına sarkarak nefis ortalar yaptı. Ama ister şans deyin, ister beceriksizlik deyin özellikle Baros, Sercan ve Riera, Aydın'ın bu gollük ortalarını seyrettiler.
G.Saray orta sahasında Melo forvetten çok defansif ağırlıklı oynadı..Gökhan ve Servet'e çok yardım etti. Bir-iki defa uzak mesafeden şut atmayı denedi ama başarılı olamadı.
G.Saray'ın galibiyet golünü Eboue attı. Bu futbolcu G.Saray'ın sağ beki. Buradan şu anlaşılıyor: 'Demek ki G.Saray defans oyuncularıyla hatta sağ ve sol bekleriyle rakip kalede dün akşam gol aradılar ve Eboue ile buldular...'
BRAVO EMRE ÇOLAK
G.Saray için bu üç puan çok önemliydi. Daha önceden kaybettiği çok puanlar vardı. Ama puanlarda öyle lafla kazanılmıyor. Dün akşam ki gibi iyi oynarsın, eksik oyuncun vardır-yoktur diye düşünmezsin, kalende tek bir gol pozisyonu görmeden attığın tek golle maçı kazanırsın ve hak ettiğin galibiyeti ve puanı alırsın.
G.Birliği kendi yarı sahasından rahat çıkamadı. Aslında iyi oyuncuları vardı. Defansta Cemcan, Aykut ve Oktay, orta sahadaki Yasin her zaman G.Birliğinde güzel işler yapan Hurşut, G.Saray karşısında galibiyet için çok uğraştılar ama G.Saray onlara bu fırsatı vermedi ve sahadan hakettiği puanlarla ayrıldı.
Terim son dakikada genç Emre'yi oyuna soktu. Bu futbolcu'nun nefis mücadelesi, rakibinden top kapması ve oyuna sonradan girmesine rağmen sarı-kırmızılı takımın iyileri arasında gözükmesi harikaydı. Barvo Emre...

<p>Başkan Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ndeki Kabine Toplantısı'nın ardından millete seslendi.

'ABD'nin teröre yapmış olduğu destek kök salmadan bir an önce yıkılmalı!'

doğanın güldüren yüzü! Onları daha önce hiç böyle görmediniz

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (23 Mayıs 2021)

Gıda Komitesi enflasyon için toplanıyor! Yeni teşvikler devreye giriyor