• $15,9656
  • €16,8063
  • 931.972
  • 2393.61
9 Nisan 2012 Pazartesi

G.Saray rakip dinlemiyor

Sarı-Kırmızılı takım dünkü maçta karşısında küme düşmüş bir Manisaspor buldu. Tabii ki şu anda lider olan G.Saray'ın böylesine psikolojik bakımdan çökmüş bir takımı ezip geçmesinden daha doğal bir şey beklenemezdi. Nitekim de G.Saray ilk yarıda pek bir şey yapmasa da, ikinci yarıyla beraber golleri de atmaya başladı. Aydın'a yapılan harekete hakem Suat Arslanboğa penaltı verdi. Selçuk güzel bir vuruşla galibiyetin kapısını açmakta gecikmedi.
Manisaspor dün on kişiyle oynadı. Hakem Arslanboğa, Yiğit'e ilk sarı kartı oyunun başında gösterdi. Sarı kart gösterilmesi gereken yerde de ikinci sarıyı gösterince kartın rengi kırmızıya döndü. Arslanboğa şunu öğrenmeli; oyunun başlarında yapılan faullere, biraz tolerans göstermeli. Hele bu ev sahibi takımın oyuncusuysa...

CİM BOM FARKI KAÇIRDI
Bu yarıda Manisa'nın tamamen çöküşünü izledik. Arslanboğa'nın verdiği ikinci penaltıyı taraftarın atmasını istemesiyle Muslera gelip kullandı ve güzel bir vuruşla G.Saray'ın gollerine bir gol daha ekledi. Manisaspor bu golleri yedikten sonra moral ve fizik olarak çöktü.
Ve maçta Manisaspor'un ceza sahasının üzerinde oynanmaya başladı. Maçı G.Saray 4-0 kazandı ama futbolcular biraz daha dikkatli olsalardı maçı 8-0 da kazanabilirlerdi.
Artık olan oldu. Sarı-Kırmızılı takım Fatih Terim liderliğinde normal sezondan lider olarak çıktı. Şimdi Süper Final'de kendisi kadar güçlü rakipleriyle oynayacak. Ben G.Saray'ın Fatih Terim'in yönetiminde Süper Final'den de zaferle çıkacağına inanıyorum. Son not: Emre takımın en genci, maçta kırmızı kart gördü. Olmadı bu Emre... Sen bu yaşta kırmızı kartlara alışırsan, G.Saray'da kolay kolay yer bulamazsın. Benden sana tavsiye; çok dikkatli oyna ve rakibine faullü oynama ki; gereksiz kart görmeyesin...

<p> </p>

“Havalimanı yıkılıyor” yalanı

Yavrusu için kendini feda etti! Vahşi doğanın acımasız yüzü

ABD 50 yıl sonra UFO'ları konuşmak için panel düzenledi

Doğu Karadeniz'in zorlu yolları havadan görüntülendi! Yolculuk yapmak cesaret ister