• $9,4378
  • €10,9618
  • 546.657
  • 1509.34
5 Aralık 2010 Pazar

G.Saray ezdi geçti

Sarı-Kırmızılılar, dün akşam karşısında ne yaptığını bilmeyen, yürüyerek oynamayı seven bir Kasımpaşa buldu.
Tabi G.Saraylı oyuncular bundan çok iyi istifade ettiler ve eze eze de yendiler.
Üç gol attılar. En az beş tane yüzde yüz olabilecek golü de kaçırdılar.
Galatasaray defansında herhangi bir sorun yoktu. Gökhan Zan, uzun sakatlıktan sonra ilk kez oynadı. Ama iyi oynadı. Neill zaten defansın supabı. Karşısında rakip de olmayınca çoğu zaman hücuma katıldı. Hava toplarında çok olmasa da, rakip futbolculara engel oldu.
Aydın, Galatasaray'ın maçı kazanmasında büyük rol oynayanlardan biriydi. Kewell'ın attığı golde onun payı büyük. Topu tuttu, kafasını kaldırdı. Kewell'ın rakip kaleye koştuğunu görünce nefis bir pas attı. Avustralyalı da, zor golü fevkalade atmasını bildi. Bravo.

HAYAL OLDU
Kewell, forvetin değil takımın hemen hemen en iyisiydi. Orta sahada Cana, Hakan Balta ve Ayhan, rakip futbolcuları kıpırdatmadılar. Hakan aynı zamanda üçüncü golü de attı.
İki Kasımpaşalı defans oyuncusu ve Tolga adeta sinema seyrediyorlardı. Bu golü atmak üç rakip arasından çok zordu, başardı. Hakan'ı alkışlıyorum.
Hagi geldiğinden beri takımda bir uyanma var. Koşuyorlar. Maçı kazanmak istiyorlar. Daha önceki maçlarda şansları iyi gitmedi. Ancak Kasımpaşa'yı dün akşam sahada yok ettiler.
Galatasaray kalesinde en ufak bir tehlike olmadı. Ufuk rahat oynadı. Oynamasının nedeni de özellikte Neill'ın, Gökhan'ın G.Saray ceza sahası içersine rakip futbolcuyu sokmamalarındandır.
Sonradan oyuna giren Kasımpaşalı Gökhan dikkatli olsaydı golü yapabilirdi, topu çok aşırttı. K.Paşa'ya gelince, gidiş iyi değil. Yılmaz Vural dikkat etsin.

<p>Evi alev alev yandı. Tabloları küle döndü. O, gözyaşları içinde basın açıklaması yaptı.</p><p>Ola

Çevreci ressamın evi yandı

WhatsApp 1 Kasım'dan itibaren bu telefonlarda desteklenmeyecek

Mersin Uluslararası Limanı'nda 60 kilo 950 gram kokain ele geçirildi

Hayvancılıktan sağladıkları gelirle 35 ülke gezdiler