• $13,5464
  • €15,3656
  • 799.65
  • 1910.29
6 Ocak 2011 Perşembe

Colin Kazım mı UÇURACAK

G.Saray ilk yarıda hepimizi şaşırttı. Kimsenin düşünemeyeceği kadar kötüydü. 19 puan fark olacağını sezon başı söyleyen adamı tımarhaneye götürürlerdi. Aziz Yıldırım'ın beyanatını okudum. 'En iyi kadro F.Bahçe'dedir. Yeter ki benim inandığım kadar onlar da inansınlar' diyor. Beşiktaş'ın transferlerini sadece camiası değil Türkiye izliyor. Peki G.Saray ne yapıyor?
Arda'nın sakatlığı ne alemde? Kalesinde yeni bir Mondi olacak mı? Misimoviç, Baros nerede?
Soru, soru, soru! G.Saray bir aylık ara transferin ilk haftasında suskun duruyor. Ama taraftar gazete sütunlarını dikkatle okuyor, televizyon kanallarından transfer haberi gelecek diye bekliyor. Ve Ali Sami Yen Stadı ağlamaya devam ediyor. Tekrar edeyim ben ve benim gibilerin Ali Sami Yen Stadı'nda büyük hatıraları var. Sadece G.Saraylılar'ın değil her takımda oynayan futbolcuların. Ve ben hala Sami Yen Stadı'nın bir pırlanta olduğunu iddia ediyorum. Bakalım Arena dolacak mı?
Ama şu anda bildiğim tek şey var; G.Saray derin uykuda. Son olarak bomba transfer var: Kazım. F.Bahçe'nin istemediği, beğenmediği en az Misimoviç kadar umursamaz, formasını pek düşünmez Kazım'ı bomba transfer diye ortaya çıkardı G.Saray. G.Saraylı asla tatmin değil. Suskun da değiller. 'Kazım G.Saray'ı uçurur mu' diye sabahtan beri telefonlarım susmuyor.

<p>İstanbul Ticaret Üniversitesi Ulaştırma Sistemleri Uzmanı  Prof. Dr. Mustafa Ilıcalı araç içinde

Yolda kalan sürücüler araç içinde ne yapmalı?

Hurdalıktan alınan arabanın muhteşem değişimi

Sırları çözülemeyen birbirinden ilginç fotoğraflar! Gerçek oldukları iddia ediliyor

Kendisi küçük etkisi çok büyük! Kansere savaş açıyor