• $7,4126
  • €9,0363
  • 441.833
  • 1542.45
06 Ocak 2011 Perşembe

Colin Kazım mı UÇURACAK

Turgay Şeren
Turgay Şeren
YAZARIN SAYFASI

G.Saray ilk yarıda hepimizi şaşırttı. Kimsenin düşünemeyeceği kadar kötüydü. 19 puan fark olacağını sezon başı söyleyen adamı tımarhaneye götürürlerdi. Aziz Yıldırım'ın beyanatını okudum. 'En iyi kadro F.Bahçe'dedir. Yeter ki benim inandığım kadar onlar da inansınlar' diyor. Beşiktaş'ın transferlerini sadece camiası değil Türkiye izliyor. Peki G.Saray ne yapıyor?
Arda'nın sakatlığı ne alemde? Kalesinde yeni bir Mondi olacak mı? Misimoviç, Baros nerede?
Soru, soru, soru! G.Saray bir aylık ara transferin ilk haftasında suskun duruyor. Ama taraftar gazete sütunlarını dikkatle okuyor, televizyon kanallarından transfer haberi gelecek diye bekliyor. Ve Ali Sami Yen Stadı ağlamaya devam ediyor. Tekrar edeyim ben ve benim gibilerin Ali Sami Yen Stadı'nda büyük hatıraları var. Sadece G.Saraylılar'ın değil her takımda oynayan futbolcuların. Ve ben hala Sami Yen Stadı'nın bir pırlanta olduğunu iddia ediyorum. Bakalım Arena dolacak mı?
Ama şu anda bildiğim tek şey var; G.Saray derin uykuda. Son olarak bomba transfer var: Kazım. F.Bahçe'nin istemediği, beğenmediği en az Misimoviç kadar umursamaz, formasını pek düşünmez Kazım'ı bomba transfer diye ortaya çıkardı G.Saray. G.Saraylı asla tatmin değil. Suskun da değiller. 'Kazım G.Saray'ı uçurur mu' diye sabahtan beri telefonlarım susmuyor.

<p>Merakla beklenen Bayraktar AKINCI Taarruzî İnsansız Hava Aracının (TİHA) 3'üncü prototipine PT-3ü

Selçuk Bayraktar bu sözlerle paylaştı: Yuvadan uçmadan önce son selfie

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Gaziantep'te tır kazası! Yol trafiğe kapandı

Türkiye'nin Arnavutluk'ta inşa edeceği hastanenin şantiyesi açıldı