• $13,4726
  • €15,2894
  • 793.592
  • 2011.16
19 Ağustos 2011 Cuma

Bursa oynadı onlar kazandı..

Anderlecht bizim o bildiğimiz Anderlecht'ten çok uzak. Eskiden Anderlecht deyince hepimiz korkudan titrerdik. Ama dün akşam gördük ki o Anderlecht'in yerinde yeller esiyor! Bunun aksine Bursaspor dün gece rakibine oranla iyi oynamasına rağmen tecrübesizliğinin kurbanı oldu. Yeşil-Beyazlı takım, Türkiye'deki başarılı futbolunu ileride Avrupa'da da yansıtacaktır. Bundan hiç kuşkum yok.
Dün akşam Bursaspor rakibinden çok daha iyi oynadı. Bulgar kalecileri İvankov gitmiş yerine İngiliz Carson gelmiş. Defansta İbrahim Kaş iyi çalıştı. Vederson da öyle. Zaten F.Bahçe'de oynarken de her yönüyle maça damgasını vururdu. Dün de hakemin verdiği penaltıyı gole çevirirken 'Ben her zaman Bursaspor'un zor anlarında yanındayım' der gibiydi.
İYİ OLMAK YETMİYOR
Sercan, Volkan ve Ozan oyunlarından hiçbir şey kaybetmemiş. Kazanmak için her şeyi yaptılar ama futbol tuhaf bir oyun. Sadece senin iyi oynaman yetmiyor; rakibin de hatalar yapması lazım.
Anderlecht'te ise kaleci Proto, Kanu ve Martin Suarez iyiydi. Orta sahada ise Samuel, Anderlecht'in baktığın anda fark ettiren oyuncusuydu. Başlangıçta penaltıyla Bursaspor öne geçti ama Anderlecht 'Ben benim' dedi.
Attığı iki golle eski Anderlecht kadar güçlü olmasa da karşılaşmayı kazanmasını bildi. Şimdi Belçika'daki ikinci maçı hep beraber bekleyeceğiz.

<p> </p>

'İBB Engelleniyor' algısı neden yapıldı?

Vücudu koruyup virüsleri öldürüyor! İşte o muhteşem besin ve faydaları

Karın ağrısı ile doktora gitti! Midesinden çıkanlar şoke etti

İşte kilo verdiren besinler! İşte listede yer alan yiyecekler...