• $15,755
  • €16,658
  • 929.389
  • 2406.49
27 Kasım 2011 Pazar

Bu sinir niye?

Galatasaray Arena'da Sivasspor'u yenerken hep rakip kale önünde olmak istedi ve oldu da. Engin'in yaptığı hata affedilmez. Geçtiğimiz hafta Melo tribünlere bir G.Saraylı futbolcuya yakışmayacak hareket yaparak 1 maç ceza aldı. Engin de kaleci Milan'a kafa atınca kırmızı kartı gördü. Bu da yetmezmiş gibi Elmander rakibini arkadan gereksiz yere itip, tekmeyi de yapıştırınca hakem Bülent Yıldırım haklı olarak ona da kırmızı kartı gösterdi. Şimdi Fatih'e sormak lazım; G.Saraylı futbolcular neden böyle aşırı sinirli ve neden bu kadar disiplinsiz?
Hep şunu savunuyorum; Fatih gibi bir teknik direktör hiçbir zaman futbolcusuna dünkü gibi bir serbestliği vermez.
Eğer bu çirkin hareketleri futbolcular yaparsa G.Saray isterse 8 kişi kalsın sahada Terim onu kendisi dışarı alır. G.Saray dün 3 puanı aldı ama galip gelirken de nasıl hatalar yaptı ona bakmak lazım. Bunu yapacak ve hesap soracak kişi Fatih'tir.
Elmander'in oyundan atılışı çok haklı. Elmander neden topa bakacağına rakibine arkadan müdahale edip, tekmeyi de yapıştırdı? G.Saray'ın bu tarz oyunu hiç ama hiç ona yakışmadı. G.Saray için tek teselli maçı kazanmak oldu. 3 puanı cebine koyarak haftayı kayıpla kapatan lider F.Bahçe'ye biraz daha yaklaştı.
ÜMİTLE BEKLİYORUZ
Bülent Yıldırım, ilk defa böyle bir maçta kırmızı kartları çok hem de çok cesurca gösterdi. G.Saray'ın defansında oynayan genç Semih takımın en iyilerindendi. Kazım, sahada hiçbir şey yapmadı. Halbuki taraftar ondan çok şey bekliyor.
G.Saray kazandı... Kazanan her zaman haklıdır ama sorunlarla kazandı. Her takım Sivas gibi cömert olmaz. Tabii bunun üzüntüsünü sahada G.Saraylı futbolcular, saha dışında da Sarı-Kırmızılı taraftar çeker...
Riera'dan iyi şeyler yapmasını bekledim. G.Saray'a geldiği günden beri ümitle bekliyoruz. Ama Sivas maçında da dolaştı. Golcü Elmander de G.Saraylılar'ı yanılttı. Hem gol pozisyonuna giremedi hem de rakibine çirkin bir hareket yaptı.
Bülent Yıldırım'ı tebrik ediyorum. Futbolcular nasıl oynanacağını, rakibe nasıl saygı gösterileceğini bilmeliler...

<p>Earle Dickson, 1920'li yılların başında genç ve oldukça sakar bir kadınla evli olan bir şirket ça

Yara bandı nasıl icat edildi? | İcat Çıkarma #7

Bakan Kurum'dan Atatürk Havalimanı ile ilgili açıklama

Türkiye'nin en uzun süre yaşayan insanı! 157 yıl hayatta kaldı

Uzaylılar tarafından kaçırıldıklarını söylüyorlardı! Çizimleri herkesi şaşırttı