• $15,9183
  • €16,7864
  • 926.683
  • 2394.83
27 Ekim 2011 Perşembe

Bu kaleciyle yürümez

G.Saray Urguguay Milli takımının kalecisi Muslera'ya dünyanın parasını verdi. Peki G.Saraylılar ne bekler; Muslera gelecek takıma ve tribündeki seyircilere moral verici kuntarışlar yapacak. Ama Muslera geldiğinden beri tak aksi oluyor. İnanılmaz goller yiyor. Yenilmeyecek golleri G.Saray kalesinde görmeye alıştık artık. İşte dün de Muslera'nın yediği 4 golü şöyle bir gözünüzden geçirin...
İyi bir kaleci böyle golleri yemez. Hatta vasatı bile yemez. G.Saray'da Muslera böyle. Peki ya defans nasıl?
Sabri, neredeyse hakeme saldıracak. Önce sarı, arkadan bir daha sarı ve tabii kırmızı... Fatih Terim, o Sabri'nin aklını başına getirmeli. Ujfalusi, defansta rakip oyuncuları seyrediyor. O nasıl defans oyuncusu... Melo, geldiği zaman ilk lig maçında hepimiz; G.Saray iyi bir orta saha oyuncusu bulmuş dedik. Ama o da son maçlarda şaşırdı. Geçen haftaki Antalya maçında bomboş kaleye atamadı. Dün de sahada yaptığı hiçbir şey yoktu. Elmander koşuyor, bir şeyler yapmak istiyor ama Riera, ona yardım etmiyor ki.. Sadece ileride top bekliyor. Engin, Selçuk onlarda sinir küpü gibi oynadılar. Ve sonunda tabii olan oldu.
KOLLARI SIVA FATİH!
Gaziantepspor iyi takım. Kalecinin yediği hatalı goller var. Ama defanslarında Emre, Serdar, İvan bayağı iyi oynadılar. Bekir, orta sahanın en iyi oyuncusuydu. Olcan ve Wagner'de öyle. Nedense Abdullah hoca onu çıkartmak istedi. Ama Wagner direndi çıkmadı. Santrfor Muhammed'i unutmamak lazım. Şimdi iyi ama ileride çok daha iyi olacak.
Hakem Abdullah Yılmaz, Servet'i oyunda atmakta haksızdı. Ama kendini kaybetmiş Sabri'nin üst üste yaptığı hatalar, elini-kolunu sallaması, bağırıp çağırması ona kırmızı patladı. Bu çıkan kırmızı Abdullah Yılmaz haklıydı. Zaten onu yan hakem ikaz etti.
Sevgili Fatih, dün akşam ki G.Saray senin istediğin G.Saray değil. Antalya'da oynayan da değil. Öyleyse senin kollarını sıvayıp her şeye yeniden başlaman lazım. Sen başarırsın Fatih. Senin yapamayacağın şey yok.. Yarından itibaren Bismillah de, sahada futboldan başka çirkin şeyler yapan herkese hesap sor..

<p> </p>

İsveç terör örgütü PKK'ya neden destek veriyor?

Perlit'e talep yağıyor! Dünyadaki rezervinin yüzde 75'i Türkiye'de

Çinliler sonunda bunu da yaptı! Kendi kendine giden yemek arabasıyla yemek hizmeti başladı

Bakan Kurum'dan Atatürk Havalimanı ile ilgili açıklama