• $7,3947
  • €9,0061
  • 440.589
  • 1542.45
12 Eylül 2011 Pazartesi

Belediye, ezdi geçti

Turgay Şeren
Turgay Şeren
YAZARIN SAYFASI

Fatih Terim'li Galatasaray'ın yaptığı yeni transferlerle; ki bu transferler Avrupa'nın iyi oyuncuları sahada güzel şeyler yapacaklar ve rakibi Büyük Şehir Belediyespor'u yenecekler diye düşündüm. Ama o kadar çok yanılmışım ki, hala hayretimi, sıkıntımı üzerimden atamadım.
Galatasaray hiç bir şey yapmadı sahada. Terim'in, Galatasaray'ın başına gelmesini çok istedim. Çünkü ona inanırım. Ama dünkü Galatasaray'a hiç kimse inanmaz. Hepimizin merak ettiği kaleci Muslera, yediği ilk golde topu tutmasına rağmen Efe'ye buyur at diye ikram etti. G.Sarıy'ın şansızlığı bu herhalde. Dünyanın sayılı kalecileri gelse mutlaka bir hata yapıyor...(Tafarel hariç)

SAHADA YOKTULAR
Galatasaray defansı, Büyükşehir'in her atağında sanki sahada yoklardı. Ujfalusi, Gökhan, Servet ve Çağlar zannedersiniz ki sahada kaybolmuşlar. Rakip öylesine güzel ataklar yaptı ki, Galatasaray orta sahasında bulunan Selçuk ve Sabri adeta birbirlerine markaj yaptılar. Bir de Kazım vardı. O da sahada yoktu.
Ona verilen her pası o rakibine verdi. Dün akşam ki görevi oydu herhalde. Yeni transfer Eboue bir şeyler yapmak istedi ama etrafındakiler bir şey yapamayınca o da onları seyretti. Baros, sadece ağzından dilini çıkartmakla kaldı. Eğer Baros böyle oynayacaksa Galatasaray onu göndermeli..
Büyük Şehir Belediye çok iyi futbol oynadı. Transfer ettikleri Zayette, Webo çok iyi oynadılar. Kalecileri Hasagiç'e pek fazla iş düşmedi. Nasıl düşsün ki karşısında Galatasaray yoktu ki.
Galatasaray daha hazır değil. Fatih Terim, futbolcularını tek tek karşısına alıp konuşmalı. Size bu futbol yakıştı mı demeli.. Dünkü maç Galatasaraylılar için hüsran maçıdır. Zaten tribündeki Galatasaraylıların çoğu da gözleri dolu sahadan ayrıldılar.

<div><br></div><p><br></p>

Meteoroloji Hava Tahmin Uzmanı açıkladı... İstanbul'a kar yağacak mı?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Türkiye'nin Arnavutluk'ta inşa edeceği hastanenin şantiyesi açıldı

Bülent Turan, 1915 Çanakkale Köprüsü inşaatında incelemelerde bulundu