• $17,9131
  • €18,2474
  • 1022.97
  • 2750.49
29 Kasım 2010 Pazartesi

Atamazsan atarlar!

Galatasaray dün akşam Beşiktaş karşısında yapabileceğinin çok daha fazlasını sahaya koydu. Doksan dakikanın seksen dakikası Beşiktaş'ın yarı sahasında oynandı. Gol kaçırmadılar mı? Kaçırdılar, ama dün akşam şans Beşiktaş'tan yanaydı. Galatasaray'ın suratına hiç bakmadı. Oyunun başında Ali Turan'ın yaptığı penaltı, kesin penaltıydı. Ali'nin böyle bir hareketi yapmasına hiç gerek yoktu. Holosko, zaten auta doğru gidiyordu. Sen gereksiz yere penaltıyı yaparsan, hakem de penaltıyı verir.  Maçın sonlarında Galatasaray maçı 2-1'e getirdi ama artık uzatmalar oynanıyordu, Beşiktaş maçı bırakmadı ve sahadan üç puanla ayrıldı.

Sarı-kırmızılı takımda kötü oynayan yoktu. Ufuk, biri penaltıdan olmak üzere iki gol yemesine rağmen hiç hata yapmadı. Nobre'nin golünde yapacağı bir şey yoktu. Yerden ve kalenin tam köşesine giden top Beşiktaş'a galibiyeti getirdi. Orta sahada Ayhan çok iyiydi. Hem rakiple uğraştı, defansının önünde Beşiktaşlı futbolculara ilk müdahale etmek isteyen de oydu.

Beşiktaş defansında İbrahim Toraman, İsmail de çok iyiydi. Mert Nobre'yi de yürekten alkışlıyorum. Yine nefis bir gol attı.

ŞAMPİYONLUK   HAYAL OLDU
Galatasaray'da dün akşam Kewell, geldiğinden beri en iyi futbolunu oynadı. Kafa golü çok güzeldi. Ama dedim ya zaman yetmedi ve Galatasaray'ın 2-1'lik mağlubiyetini hakem Cüneyt Çakır, düdük çalıp ilan edince tribündeki Galatasaraylılar futbolculardan ziyade yöneticilere bağırdılar, çağırdılar, ağızlarına ne gelirse söylediler. Beşiktaş'ın puanı 24 oldu. Galatasaray ise 17'de kaldı. İleride sarı-kırmızılı takımı çok zor günler bekliyor. Şampiyonluk artık çok zor. Herhalde sarı-kırmızılı camiada artık konuşulamayacak...

<p>TRT1'in 3 bölümü geride bırakan dizisi Mükemmel Eşleşme'nin Darıca'daki setinde, dizinin başrolle

Mükemmel Eşleşme'nin Meral'i Goncagül Sunar: “Komedi oyuncusu benim için iyi oyuncudur”

Hollywood yıldızlarının Türkiye'deki sesiydi... Sungun Babacan hayatını kaybetti

Uzayda yıllardır var olan 21 Türk ismi! çok az kişi tarafından biliniyor

Toplu balık ölümlerinin nedeni belli oldu! Kızılırmak'ta endişelendiren görüntü