• $13,4571
  • €15,248
  • 795.942
  • 2014.21
17 Mayıs 2012 Perşembe

Alex sen süpersin

F.Bahçe dün hak ettiği kupayı tüm futbolcularının büyük gayreti ve fedakarlığı ile aldı. Bu arada Alex'e özel bir parantez açmak gerek. Brezilyalı'nın hafif bir sakatlığı olduğu bu nedenle de G.Saray maçında son dakikalarda oyuna girdiği hatta dün akşam ki maçta da oynamayacağı söyleniyordu. Ama Alex bir oynadı pir oynadı. Bir futbolcu sahada ancak böylesine özverili ve böylesine yürekli olabilir. Semih'in pasında harika bir gol attı ama bununla kalmadı Alex, 3 arkadaşına 3 gol attırdı. Gecenin de kralı oldu. 1. dakikada Caner, arkasından Cristian, sonra Semih Alex'in hazırladığı ve verdiği üç pası gole çevirmekte hiç zorlanmadılar. Ben de Alex'i, kupayı F.Bahçe'ye kazandırdığı için yürekten alkışlıyorum.
29 YILLIK ÖZLEM BİTTİ
Gelelim Bursaspor'a.... Sahada Bursasporlu futbolcuları göremedim. Oysa bütün lig maçlarında kendi sahasında olsun, deplasmanda olsun Bursaspor hem çok iyi oynadığı hem çok iyi puanlar aldığı hem de bilek hakkıyla finale çıktı ama oraya kadar.
Dün akşam bütün makineleri stop etti. F.Bahçe karşısında bir tek gol pozisyonları yok. Volkan'a attıkları bir tek şut var o da gazete kağıdı gibi havada uçtu ve kale direklerinin üstünden dışarı çıktı. Tabii galip F.Bahçe'de Caner, Cristian, çıkana kadar Yobo, Ziegler Alex'in arkasından çok iyi oynayan diğer isimlerdi. F.Bahçe dün akşam hak ettiği kupayı alıp 29 yıllık özleme son verdi. Bu maçta alınan sonuçtan sonra F.Bahçeliler, İstanbul'a dönüşte eminim ki G.Saray maçını konuştular ama unutulmamalı Bursa bir G.Saray değil.
Ertuğrul Sağlam da takımını eminim hiç beğenmedi. Bursaspor'un bu kadar farklı kaybettiği maç yok gibi. Dün kalelerinde sadece 4 gol görmediler, Bursasporlu futbolcuları da sahada görmek mümkün değildi. F.Bahçe, Alex'in kumandasında Türkiye Kupası'nı müzesine götürdü. Yürekten tebrik etmek lazım.

<p class='MsoNormal'>Ezgi Aşık soruyor, Altınbaş Üni. Öğretim Üyesi Dr. Eray  Güçlüer ve Hacı Bayram

Zeytindalı Harekatı'nın yıldönümü…

67 yıldır banyo yapmayan dünyanın en pis insanı! Doktorları hayrete düşürdü!

Boğa'nın gazabı! Herkes kaçarken o kamerasını açtı ve...

Dev timsahı kepçeyle durdurabildi! Yaklaşık bir ton ağırlığında