• $32,2053
  • €35,1156
  • 2500.7
  • 10643.6
30 Nisan 2024 Salı

Eda Nur mangala düşüp yanarak can verdi!

Parktaki görevliler Eda Nur'un ailesini 'mangal yakmamaları' konusunda uyarmış. 'Mangal yapmak' yasak demişler. Ama aile dinlememiş ve yakmış. İBB'den gelen açıklama böyle.

Rezil, vicdansız bir açıklama!

Beş yaşındaki bir çocuk, belediyenin açtığı ve etrafında hiçbir tedbir almadığı su dolu çukura düşüyor, çırpına çırpına can veriyor. İBB ise kelime oyunu yapıyor. Ayıptır yahu günahtır!

Sanırsınız ki Eda Nur mangala düşüp yanarak can vermiş.

Rezilsiniz tek kelimeyle!

Eda Nur yanarak değil, boğularak öldü. Mangalda değil, belediyenin açtığı çukura düşerek öldü. İBB'nin ihmali sonucu öldü. İmamoğlu bir taziye mesajı bile yayınlamadı. Ya ne yaptı? Aileyi suçladı.

Yazık!

İBB'nin Ekşi Sözlük'teki trolleri de hemen konuya daldı. Aileye edilmedik hakaret, küfür bırakmadılar. Eda Nur'un anne babasını suçlu ilan edip İBB'yi aklamaya çalıştılar.

Yuh olsun!

Diyelim ki aile sorumsuz bir aile! İyi de sen tedbirini alsaydın bu facia yaşanır mıydı? O parka gezmek için bir ağma da gelebilirdi. İBB o vakit 'ağmaysan parkta ne işin var' mı diyecekti?

Beşiktaş'ta da 29 kişi yanarak can vermişti.

Antalya'da teleferik faciası.

İstanbul'da son beş yılda bakımsız otobüslerin sebep olduğu kazalarda ölen onlarca insan.

CHP medyası da yazarı çizerdi de kör-sağır taklidi yapıyor! Öyle ki tüm bunları hiç görmeyen haberleştirmeyenler bile var. Çünkü bu ölümlere sebep olan belediyeler CHP'li. Bu durumda suçlu CHP'li belediyeler değil ölenler oluyor. Yahut yakınları.

Ne güzel!

Kelime oyunu yapıp aileyi suçlayabilirsiniz. Trollerinizi ailenin üzerine salabilirsiniz. Medyalarınızda konuyu görmeyebilirsiniz. Ama toplum vicdanından kaçamazsınız. Günü geldiğinde önünüze koyar.

Diyelim ki koymadı!

Peki Eda Nur'un ahından nasıl kurtulacaksınız? Kurtulabilecek misiniz?

<p>Tekirdağ İl Jandarma Komutanlığı Trafik Şube Müdürlüğü koordinesinde Çorlu İlçe Jandarma Komutanl

Denetimde sürücülere 113 bin lira ceza

Erciyes Dağı eteklerinde açtı! Koparmanın cezası 244 bin TL

Arazi anlaşmazlığında aile meclisinden ölüm çıktı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (18 Mayıs 2024)