• $13,4418
  • €15,3186
  • 769.743
  • 1857.4
23 Ocak 2013 Çarşamba

Kusursuz makine

Önceki turda 5 saatlik bir mücadeleden sonra Wawrinka'yı turnuvanın dışına iten Djokovic, Berdych'i de eledi. Sharapova ise vatandaşı Makarova'yı saf dışı bıraktı
AVUSTRALYA Açık'ta ilk yarı finalist grubunda karşımıza çıkanlar kağıt üzerinde çok da şaşırtıcı olmadı. Li Na, Sharapova, Djokovic ve Ferrer arasında tek sürpriz benim için Çinli raket oldu, diyebilirim. Yarı finale çıkacak ismin Radwanska olmasını bekliyordum ama Masha ile yarı final oynayacak olan isim, onu iki sette geçen Li Na oldu. Daha ilerisini de göremeyecek gibi çünkü Rus raket o kadar formda ki muhtemelen gözünün yaşına bakmayacak.
Diğer taraftan da Azarenka'yı yenen Serena'nın geleceğini düşündüğümüzde en başından beri finalin sonunun kaçınılmaz olduğunu ve Williams'ların küçüğünün şampiyon olacağını düşünüyordum ama Masha bu kez niyeti bozmuş ve önüne geleni devirmeyi kafasına koymuş gibi. Bakalım mental olarak da gerçekten fiziksel olduğu kadar iyi durumda mı?
FERRER DÖNDÜ
David Ferrer'in yarı finalist olacağı başından beri belli gibiydi. Birçok insanın favori ismiydi. Ama Almagro maçına o kadar düşük başladı ki. 2-0'dan gelip maçı almasına şaşmadım değil. Maçı başından beri domine eden, servis oyunlarında asla inisiyatif vermeyen Almagro 3. set itibarıyla dengesini bozunca, oradan ancak geri dönebilecek nadir isimlerden biri olan David Ferrer geri gelebilirdi.
Nole-Berdych maçına gelince öyle bir maç oldu ki, sanki bir gün önce 5 saatlik bir maç oynayan taraf Djokovic değil de Çek tenisçiydi. Zorlanmadan geçti desek yeridir. Sırp raket Djokovic kendini her geçen gün o kadar fazla geliştiriyor ki, elden önünde eğilmekten başka bir şey gelmiyor...
<p class='MsoNormal'>Peki, Başkan Erdoğan grup konuşmasında hangi mesajları  verdi? Asgari ücretin n

Başkan Erdoğan açıkladı: Asgari ücrette tarihi zam

Harran Sarayı'nın 9 asırlık salonu gün yüzüne çıkarıldı

2. el dükkanından aldı servet sahibi oldu

Kolanın daha önce duymadığınız 8 farklı kullanım alanı