• $15,9686
  • €16,7826
  • 929.479
  • 2393.61
17 Ocak 2014 Cuma

Delpo direnemedi!

4 günü geride bıraktığımızda favoriler genel anlamda fire vermeden yoluna devam ederken onlardan bir tanesi, 5 numaralı seribaşı Juan Martin Del Potro, dünya 62 numarası Roberto Bautista-Agut'a 5 set süren maçta boyun eğerek turnuvaya erken veda etti. Bu şüphesiz beklenmeyen bir vedaydı. Ancak son seti iyi oynayan taraf İspanyol raket olunca, kariyerinde ilk kez bir Grand Slam'de 3. turu görmeyi başarmış oldu.
Bauista Agut'un üçüncü turdaki rakibi Benoit Paire olacak. O da Kyrgios karşısında oldukça zorlu bir maçı geride bırakarak ve 2-0'dan geri gelerek bir üst tura yükseldi. Bu eşleşmenin nasıl sonuçlanacağı merak konusu...
Andy Murray de rahat geçmesini beklediğimiz bir maça iyi başladı ve setlerde Vincent Millot karşısında 2-0 öne geçti. Ancak 3. set onun için pek de iyi gitmiyordu ve setlerde 5-1 geri düşmüştü. O dakikadan sonra Britanyalı raket tam 23 puan üst üste kazanarak müthiş bir istatistik ve oyun ortaya koydu. Seti de bu geri dönüşle birlikte 7-5 hanesine yazdıran Murray, ekstra bir sete daha izin vermedi... Britanyalı tenisçi üçüncü turda Feliciano Lopez ile karşılaşacak.

YUMURTA PİŞİRMEYE DEVAM

Dünya 1 numarası Rafael Nadal'ın rakibiyse turnuvaya wild card ile katılmış 17 yaşındaki Avustralyalı raket Thanasi Kokkinakis'ti. O da rakibi karşısında çok fazla zorlanmadı ve bir üst tura uzandı. Azarenka, Federer ve Tsonga da zorlanmayan isimler arasındaydı...
Bu arada Tsonga da Melbourne'deki yüksek hava sıcaklığına vurgu yapmak için maç sonrasında Twitter'dan bir fotoğraf paylaştı... Kortta çekilen fotoğrafta, iki yumurtanın içinde olduğu bir tava fotoğrafı paylaşan Tsonga'nın bu resmi sosyal medyada büyük yankı buldu.

<p>Sadakatsiz dizisi Doctor Foster dizisinden uyarlanmış ve özellikle ilk sezonu ile ekrana damgasın

Sadakatsiz'de finale giderken 3 muhtemel senaryo

Yavrusu için kendini feda etti! Vahşi doğanın acımasız yüzü

ABD 50 yıl sonra UFO'ları konuşmak için panel düzenledi

Doğu Karadeniz'in zorlu yolları havadan görüntülendi! Yolculuk yapmak cesaret ister