• $12,837
  • €14,4957
  • 736.027
  • 1808.79
18 Ocak 2013 Cuma

3 saatte nakavt

İki numara Kvitova, Avustralya'ya erken veda etti. 56. sıradaki 19 yaşındaki İngiliz Laura Robson, 3 saatte işi bitirdi
Petra Kvitova, Serena'nın sakatlıktan kortlardan uzak kaldığı 2011'de başarılı bir performans göstermiş, iyi bir çıkış yakalamış, bu çıkışını kariyerinin ilk Grand Slam'i olan Wimbledon şampiyonluğuyla perçinlemiş ve İstanbul'daki turnuvadaki performansıyla da kapanışı 'Siz beni bir de 2012'de görün' der gibi yapmıştı.
BİZ DUYGUSALIZ
Ama 2012'de maalesef bir önceki kızdan eser kalmamış, beni de yanıltıp düşüşe geçmişti. Aynı mesajı veren bir diğer isim Azarenka ise İstanbul'da şampiyon olduktan sonra sezon başı Avustralya'yı kazanıp doludizgin çıkışını sürdürmeyi başarmıştı.
Petra, 2. turda veda ederek en azından yenildiği Robson'ın ismini biraz daha parlatmasına katkı sağlamış oldu. 19 yaşındaki raket en son Amerika Açık'ta 4. tur görmüş ve öncesindeki oyunuyla da tenis otoritelerinin beğenisini kazanmıştı. Sürpriz Robson'ın 3. turdaki rakibi Stephans da yenemeyeceği biri değil.
BİZ kadınlar duygusal yaratıklarız. Serena'yı her ne kadar kadın üstü olduğundan bu genellemenin dışında tutmakta fayda olsa da, geçtiğimiz Roland Garros 1. turunda Razzano'ya yenilmiş olduğunu ve tenisin rakip kim olursa olsun aslında mental bir savaş olduğunu unutmamamız lazım. Sözün özü, hangisinin ne yapacağı belli olmuyor.

<p>Erdoğan, faiz-kur manipülasyonlarıyla mücadeleden Birleşik Arap Emirlikleri ile normalleşen ilişk

Başkan Erdoğan: Göreceksiniz enflasyon düşecek

Uşak'ta dere yatağında patlamamış top mermisi bulundu

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (29 Kasım 2021)

Kuvvetli lodos hayatı olumsuz etkiliyor