• $8,2676
  • €10,0778
  • 487.395
  • 1460.9
05 Mart 2011 Cumartesi

Manda kasa demokrat gündemi

Elton John'un Oscar partisinde Jay Leno adına ünlülerden hatıra toplayan muhabir Ross Mathews, Heidi Klum'dan da bir hatıra isteyince; çantasında bir şey bulamayan Heidi, 'İstersen iç çamaşırımı verebilirim' diyerek g-string'ini çıkarıp vermiş. 

- Olay üzerine Emre Aköz'ü arayan Engin Ardıç, 'Biz rüyamızda bile göremezken milletin eline veriyorlar hacı! Gözünü seveyim Victoria's Secret bacılarının' demiş.
- Haberin fotoğraflarını hafızalardan silmenin mümkün olmadığını söyleyen İnternet Daire Başkanı Osman Nihat Şen, 'Elimizde olsa sildirirdik ama önemli olan insanların bu tür ortamlarda donlarını indirmemesi' demiş.
- Selçuk Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Orhan Çeker, 'Dekolte giyersen Engin Ardıç da öper, Emre Aköz de... Tahrik ettikten sonra şikayet etmen makul değildir' demiş.
- Hıncal Uluç ise şunları yazmış, 'Jay Leno'nun, her programı olay olan, bence günümüzün 1 nolu talk show'cusu Jay Leno'nun programına hatıra olarak verilmiş sözde bu nazik çamaşır... 
O sabah, dünyada yerinde olmayı istemeyeceğim bir tek kişi vardı... Seal (Heidi'nin kocası)... Düşünebiliyor musunuz?.. 'Sabaha karşı karınız bir eşcinselin evinde donunu çıkarıp hatıra olarak bir muhabire veriyor.
Ne hale gelirsiniz?.. Ne düşünürsünüz?..
Ne olursunuz?..
Dün sabah gazeteme baktım...
Tonla haber, tonla yazı...
Ama 'Yaşayan Ölü' Seal'la ilgili tek satır yok...
İnsanlık ölmüş sanki...'
*Bebek Kahve'de çay içerken arkadaşlarıyla konuşan Cem Özer ise, 'Heidi'nin yüzü gülüyordu. Benim için bundan önemli bir şey olamaz' demiş.
Not: Yazıda geçen olaylar ve açıklamalar tamamen hayal ürünüdür. Adı geçen kişilerin anlatılan olaylarla hiçbir ilgisi yoktur.

Bacılar da sizi öpecek mi?
Vizontele'deki 'Zeki Müren de bizi görecek mi?' sorusunun cevabıyla aynı frekansta elbet başlıktaki gafil sorunun cevabı. Gençlik günlerinden miras kalan kuyruk acılarına hapsolup 'bacı' mavrası çeviren yaşlı başlı egoların (adam diyemedim çünkü egodan başka şey görünmüyor etrafta) dramı esasen çok dokunaklı, sevgili okuyucu. 'Yumurtayla çizilen egolar birbirini kovalar' kafilesinin bu seksist üyelerinin acılarını dindirmek için farklı bir protesto yöntemi denenebilir diye düşünüyorum. Heidi Klum'dan ilhamla çok şık bir çözüm bulunabilir hatta! Kadın protestocuların kendi iç çamaşırlarını atmalarından söz etmiyorum tabii. Ne münasebet. Bu ödülü hak etmedikleri gayet ortada.
Kadın protestoculara tavsiyem: Yumurta yerine, erkek arkadaşlarının iç çamaşırlarını atmaları. Bunu da şiddet eylemi sınıfına soksunlar da görelim bakalım. Havada kapmazlar tabii ama 'incilerim döküldü yeaaaa' diye de ağlayamazlar en azından. Küçük egolu, bol kahkahalı hafta sonları.

<p>Peki, muafiyet  kapsamındaki işçiler bayramda çalışmaları halinde çalıştıkları günler için ek  üc

Arife ve bayramda çalışan ne kadar ücret alır?

Süper Lig'in yeni takımı GZT Giresunspor, coşkuyla karşılandı

Galatasaray, Yukatel Denizlispor maçı için şehre geldi

Deniz salyasından gübre, tarım ilacı ve temizlik malzemesi yapacaklar