• $13,2387
  • €15,0433
  • 758.161
  • 1857.4
26 Ocak 2013 Cumartesi

Jest mi, sevgili üzerinden kariyer mi?

'Go home Carolin!' olarak ünlenen dizi göçmeni Wilma Elles'e, sevgilisi Kerem Göğüş'ün yaptığı 'büyük jesti' konuşuyor magazin dünyası. Söylenenlere göre, sevgilisi Elles'in başrolünde oynayacağı bir sinema filmi için kolları sıvamış şu günlerde ünlü işadamı. Hem de ne sıvamak... Yapımcılığını üstleneceği bu filmin senaryosunu kendi yazıyor, üstelik baş erkek oyuncu rolünü de kendisine veriyormuş Göğüş! Yani... Filmcilikle, oyunculukla alakası, 'Wilma Elles'in sevgilisi olmak'tan ibaret bir adam senaristliğe, başrol oyunculuğuna, yapımcılığa adım atıyor ve bunun adı 'sevgiliye jest' mi oluyor sayın seyirciler? Sponsor olup sevgilisi için bir film sipariş etse, 'en pahalısından olsun para sorun değil' dese eyvallah... 'Görgüsüz ama kızı da seviyor yahu helal' diyeceğiz. Ama adam yapımcı, senarist ve de başrol oyuncusu olarak kendini işin merkezine koyunca işin rengi değişiyor. Sevgiliye jest falan değil 'sevgili üzerinden sinema dünyasına giriş planı' oluyor bu basbayağı. Güle güle sıkıcı iş dünyası, hoş geldin renkli-sinemaskop hayat! Wilma'yı bilemem ama fettan Carolin olsa kesin yemezdi bu jest görünümlü 'numarayı'. Habere sıkıştırılan 'Kerem Göğüş eskiden tiyatrolarda rol aldı' detayı da gözden kaçmıyor tabii de google'layınca seyretmeye gittiği tiyatro oyunları çıkıyor nedense sadece... Nur topu gibi bir sinema filmimiz olacak öyle ya da böyle, sektör için hayırlı uğurlu olsun bari.

Prada ve Vileda!
Batılı, geleneksel şehir kızı komedisini yıllardır ayağımıza getiren sevgili Artemis Yayınları, türün 'yerli' temsilcilerini de iftiharla keşfetmeye ve sunmaya devam ediyor. Onlardan biri de; Arzum Uzun'un yazdığı 'Süper Zeki Bir Kadının Über Salak Hikayesi' adlı roman. Eskinin dergicisi, şimdinin yazarı Arzum, medya dünyasının klişe tiplerine resmigeçit yaptırıyor ve şehrin tozunu atıyor bu ilk romanıyla.
Aşktan başka her konuda felfecir okuyan dişli bir dişinin, kaderin cilveleriyle imtihanı tadında, çok gıdıklayıcı bir macera. Üst notalarda çamaşır sulu, dip notalarda Yeşilçam aromalı, bol dünya markalı ve magazin soslu bir şehir hikayesi. Üstelik 'şeytanımız' hemşeri olduğundan, Prada giymekle kalmıyor Vileda da kullanıyor bu defa. Kitapçınızdan ısrarla isteyiniz...
Çok yakında devamı çıkacağından, ilkini okuyarak işinizi şimdiden kolaylaştırın derim. Haribo tadında bir hafta sonu herkese.

Kadın/Erkek
l Charlize Theron Davos'ta, 'Ben bakireyim... Bakire dediysem, Davos bakiresiyim. Yani Davos'a ilk defa geliyorum' demiş.
Verilmiş sadakası varmış kızın. Kazara buralarda etseydi o lafı, ünlü Türk 'bakireseverliği' sebebiyle kendisinden bir daha haber alınamazdı.       
l İlhan Şeşen 'Paltonik aşk sapıklıktır. En güzel aşk yasak aşktır' demiş.
Şeşen amca OUT, Gündoğarken IN yeğen!

Hope Tweet Hope:
'Bu sefer de kabineye giremedim.' (@korhan2)

<p class='MsoNormal'>Peki, Başkan Erdoğan grup konuşmasında hangi mesajları  verdi? Asgari ücretin n

Başkan Erdoğan açıkladı: Asgari ücrette tarihi zam

Harran Sarayı'nın 9 asırlık salonu gün yüzüne çıkarıldı

2. el dükkanından aldı servet sahibi oldu

Kolanın daha önce duymadığınız 8 farklı kullanım alanı