• $16,7287
  • €17,706
  • 988.706
  • 2530.2
30 Ağustos 2012 Perşembe

Gelinin yaşı, ağrıtır başı

Meltem Cumbul'un sürpriz evliliği medyamızın en bayıldığı konulardan olan, 'genç adam/olgun kadın' aşkının ateşini bir harladı pir harladı. Son günlerde adet olduğu üzere düğün ertesi yemeyip içmeyip ebeveyn kısmını aradı gazeteciler. Ve kahramanımız, damadın babasıydı bu kez... Nikaha çağırılmayışının etkisiyle olsa gerek, açmış ağzını yummuş gözünü kayınbaba:

- '14 yaş büyük Meltem Cumbul'la evlendi. Benim oğlan eş yerine anne buldu.'
- 'Benim beğendiğim kadınlar, benim oğlumun evlendiği kadından daha genç.'
- 'Hanımefendi biraz daha yaşlanınca bizim oğlan gider başkasını bulur. Yaşlı kadın ona yetmez.'

BİZİM HOLLYWOOD'DA NORMAL BUNLAR
Ne desen boş kayınbaba, onlar artık evli. Duyan da senin oğlan kundaktan yeni çıktı sanacak ayrıca. Abartma bu kadar. Madonna'mız bu konudaki fetvayı vereli yıllar oldu: 'Erkek, eğer ayakkabılarını kendi başına bağlayabiliyorsa benim için mesele yok' demişti bir röportajında. Anladın? Hollywood'da herkes genç erkeklerle evleniyor, ne var bunda bu kadar? Alışın artık. Kadın büyük olursa zengin olurlar hem fena mı? Buyurun bu da Türk-iş pansuman.

GENÇ AŞIK VE PİRİNÇ TANESİ
Torunu yaşında kızla gezen adama 'yürü koçum', 10 yaş küçük adamla gezen kadına gelince 'öpeyim anne' kafası boş bu devirde. Geçiniz. Yaşı büyük kadına 'acıyarak' hariçten gazel okuyan çoğunluk madalyonun öbür yüzünü bilmiyor ayrıca... Ufaktan bir çıtlatayım, sosyal sorumluluk gereği: Çıtır sevgili iyidir hoştur, fakat ayrılık vakti gelince tabaktaki pirinç tanesine benziyorlar. Arkandan çok ağlıyorlar, günah! Dadılık da yorucu zenaat ayrıca. Yok ben 'almayacağım' sadece 'bakıyorum' diyenlerin kulağına özellikle küpe olsun.

BENJAMIN BUTTON CİLVESİ
Öte yandan, bekar kadın yaşı aldı başını gidiyor şehir hayatında. 40'lar artık yeni 30'lar. 50'ler artık yeni 40'lar. Oh mis, süper, oleyyy de ideal yaştaki erkeklerin tamamı evli ya da rezerve! 'Boşta' kalan istisnalar da şüphe uyandırıcı dozda müzmin. 'Zaman kaybı' yazıyor zaten dikkatli bakınca alınlarında. Eh ne yapsın, olgun-bekar ve de taş gibi kadın bu durumda? MECBUREN gençlere emanet ediyor geleceğini! Aşk, muhteşem bir çift ayakkabı gibi ayrıca şu tüketim çağında. Biraz KÜÇÜK de gelse onunla 'yürümeyi' denemeden ölmek istemeyebilir bir kadın... 'Kanasın, kanasın / bırakın yarası kanasın', dünyanın sonu değil ya. Kime ne.

Gökyüzünde duman duman...
Türk müziğine damgasını vurmuş değerli güftekar Halit Çelikoğlu (78), yüksek tansiyona bağlı beyin kanaması nedeniyle İstanbul'da hayatını kaybetti. Birçoğumuzun, adını ilk defa bu haberle duyuşumuz ne hazin... Efkar ve zarafet dolu şarkıları hepimizin aklında oysa; 'Gözlerin Doğuyor Gecelerime', 'Senin Olmaya Geldim', 'Bir Sevgi İstiyorum', 'Gökyüzünde Duman Duman Bulutsun', 'Eller Kadir Kıymet Bilmiyor Anne'... Yaşarken kıymeti bilinemeyen bir yıldız daha kaydı gitti böylece. Ailesi, dostları ve Türk müziğinin başı sağolsun.

Bazıları Sıcak Sever'de MM gecesi
Yaz programımız 'Bazıları Sıcak Sever' hazirandan bu yana ekranda malumunuz. Haftada üç gece onlarca konuk ağırladık, nice hoş sohbette bulunduk. Ve bu geceki bölümümüzü de, programı ithaf ettiğimiz ölümsüz ikon Marilyn Monroe'ya ayırdık. Duayen sinema yazarı Atilla Dorsay, 'Egoist Okur' Gülenay Börekçi ve çok sevgili Itır Esen canlı yayın konuklarımız. MM'nin hayatını, esrarını, tırmanış macerasını ve efsanelerini merak ediyorsanız 23:30'da SkyTürk360'ı açmayı ihmal etmeyin, sayın sıcak seven..

Hope Tweet Hope: 'San Diego muhteşem bir şehirdir. Ünlü Coronado Hotel'inde Marilyn Monroe'nun oynadığı Bazıları Sıcak Sever çekilmiştir.' (@saffetemre)

<h2><span style='font-size: 1.6rem;'>Yonca-Onuk Tersanesi<span style='font-weight: normal;'> ve </sp

ULAQ VE SALVO'NUN ARDINDAN DENİZLERDEKİ YENİ GÜÇ SANCAR!

Karahantepe geçici çatıyla korunma altına alınacak

Her gün iki tane yumurta tüketirseniz... İşte vücudunuza etkileri

Sadece ormandaki malzemeleri kullanarak yaptı! Milyonlarca kişi tarafından izlendi