• $16,7196
  • €17,711
  • 986.572
  • 2530.5
16 Ağustos 2012 Perşembe

Evli kadının koltuk sevdası

Pembe dizi tadındaki magazin bombası, Beşiktaş kulübünün cici başkanı Fikret Orman'dan geldi. Neşeli pembe tişörtü, pötikare şortu ve kucağında bir kadınla iki gündür gazetelerde Beşiktaş Başkanı. 'Serçe parmakzede bir kızcağız' mıdır, arkadaş yeğeni midir, gizli sevgili midir kucaktaki bilemiyoruz. Her biriyle ilgili iddialar mevcut. Ve habere göre, esas kadın Sedef Hanım tekneden ayrılınca gelmiş bu kadın ve görülen kompozisyonlar çıkmış ortaya. Pirincin taşı ne şekil ayıklanır bilinmez. Ancak, Fikret Bey'in eşi Sedef Orman'ın kraldan çok kralcı bir aceleyle çıkıp eşini on PR'cı gücünde savunması çok ilginç: 'Fotoğraftaki kişi ailece görüştüğümüz biri, çok yakın bir arkadaşımızın yeğeni... Kendisini tanıyorum. Fikret'in şaka olsun diye denize atmak için kucakladığı anda fotoğraf çekilmiş. Bazen fotoğraflar olduğundan farklı görünebiliyor. Burada da olan o... Zaten tekne annemin evinin önünde demirliydi. Benim açımdan bir problem yok.'
Sedef Orman'ı tanımam ama benim bildiğim, evli olsun - olmasın her kadın için problemdir eşin/sevgilinin bu türden 'şakalaşmaları'. Yeğen denilen de koskoca kadın hani. Şaka olsun diye kucakta hoplatma yaşını 20 yıl kadar geçtiği ortada. Kocayı kurtaracağım diye kendi gururunu hiçe sayan kadınlar oldum olası acıklı görünür gözüme. 'Koltuk sevdası' dedikleri yalnız siyasetçileri yakıp kavurmuyor anlayacağınız. Evli ve cemiyet hayatlı kadının koltuk sevdası, benim diyen siyasetçiyle yarışır. Kadınların, kendilerine yasak olan türlü 'şakalar' konusunda kocalarını temize çekmeye bunca hevesli olması çok abes.

En melankolik jöne veda...
Müşfik Kenter'i kaybetti Türkiye. Geçtiğimiz günlerde sonsuza uğurladığımız usta yönetmen Metin Erksan'ın 'Sevmek Zamanı'nda izledim en son onu. Toy yüzünden bulutlar geçen o melankolik jöndeymiş meğer sıra... Nereden bilirdim. Nur içinde yat sesi güzel, kendi güzel, kalbi güzel adam. Başımız sağolsun.   

Yurtta organik biber gazı sevinci
Zaytung değil gerçek, sayın doğala gönül veren! İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin'in, göz yaşartıcı silah olarak kullanılan biber gazının tamamen 'doğal' olduğuyla ilgili yaptığı açıklamalar sosyal medyada hararetle karşılandı:
- Uzman polisler tarafından organik biber gazı ile beslenen sağlıklı genç nesiller! (@ecomanhunt2009)
- Yemekler için soğanlı da isteriz! (@srnsever)
- Et-Balık Kurumu'nun eti, damacana suyu filan güvensiz, biber gazı organik. E satışa çıkarın da alıp kendimize sıkalım! (@burusvilis)
- Organik biber gazı... Yummy! (@BurakISIK_)
- Memlekette iyi şeyler de oluyor demek... Teşekkürler İdris Naim Şahin! (@DritaEsadi2)
- Şifa niyetine oooh, burama da sık, şurama da sık! (@zeynazlı)
- Domates GDO'lu, süt bozuk, ekmek eksik, bal sahte, su kirli ama biber gazı doğal ve organik! (@action_man)
- Organik, ömrü uzatır... Desene yaşadık! (@aAdvo)

Hope Tweet Hope:
'Ekümenopolis yoğun talep üzerine 31 Ağustos'ta sadece Beyoğlu Majestik Sineması'nda.' (@sosyalmedyatv)

<h2><span style='font-size: 1.6rem;'>Yonca-Onuk Tersanesi<span style='font-weight: normal;'> ve </sp

ULAQ VE SALVO'NUN ARDINDAN DENİZLERDEKİ YENİ GÜÇ SANCAR!

Sadece ormandaki malzemeleri kullanarak yaptı! Milyonlarca kişi tarafından izlendi

Bartın'da etkili olan sağanak yağış hayatı olumsuz etkiliyor! caddelerde su taşkınları oldu

Hacı Sabancı - Nazlı Kayı düğününde kıyasıya yarış... Cemiyetin merakla beklediği düğünde şıklık yarışı