• $9,2741
  • €10,7599
  • 526.74
  • 1409.56
11 Mayıs 2013 Cumartesi

60 erkekli yorum leşliği

İstanbul polisi, seks filmi oynatan Şişli Rüya ve Beyoğlu Hisar sinemalarında yaptığı operasyonda, uygunsuz vaziyette 60 erkek ele geçirdi. Bu akılalmaz habere 
yapılan yorumlarsa, tek kelimeyle REZİLLİK:
- "İşte çağdaş Atatürk Türkiye'si..." 
- "Türkiye laiktir laik kalacak!"
- "CHP'lidir onlar CHP'li." 
- "Beyoğlu'ndaki sinemalarda neler yapılıyor şimdi anlaşıldı."
- "Emek Sineması'nın giriş kapısındaki heykel kabartmasına bakın... Ve bazılarının niçin bu sinemanın kapatılmasına karşı çıktığını anlayın. Şeytan figürü var! İçeride neler olduğunu anlayın..." 
- "Çağdaşlık buysa yaşasın yobazlık!"
- "İmam Hatip'liymiş hepsi hacı."
Ensonhaber.com'da rastladığım yorumların bu kadarı yeter sanırım! Olay yeri "sinema" olduğu için algıdaki çarpıklık/küstahlık tavan. Ne ara kafayı bu kadar yedi bu memleket? Zırcahilliğin, çirkefliğin, haddini bilmezliğin, leşliğin bini bir para. Sinema salonlarını fuhuş paravanı yapanlar ayrı, kokuşmuş yorum cinneti saçanlar ayrı hain! İnternet'ten, ifade özgürlüğünden, cumhuriyetten, medeniyetten, gündemden, siyasetten, okuma-yazmadan, iletişimden anladığınız bu mu? Yazıklar olsun. "Umut" sadece terk edilmiş çocuk adı artık bu ülkede!

Anne ben ne iş yapıyorum?
Youth Republic pazarlama ve iletişim ajansı, çalışanları ve anneleriyle birlikte çok tatlı bir Anneler Günü videosu hazırlamış. Filmin tema sorusu: "Anne ben ne iş yapıyorum?" İki dakikanızı ayırıp facebook ve/veya youtube üzerinden bulup izlemenizi tavsiye ederim. Annelerin; "reklam", "metin yazarlığı", "mizah", "sosyal medya" kavramlarını ve bu alanlarda çalışan çocuklarının işlerini tarif etme çabaları muazzam... Bütün annelerin günü kutlu ve mutlu olsun.

Olaylar olaylar...
- Kolombiya polisi, aradığı mafya babasını "kadın" haliyle ele geçirmiş! Rosalinda adıyla bir bar baskınında yakalanan kadının, Los Topos lideri Rebolledo olduğu ortaya çıkmış. Aranan azılı "baba", hakkında verilen 60 yıllık hapis cezası üzerine bir dizi ameliyatla cinsiyet değiştirip kadın olmuş meğer. Almodovar filmi gibi macera... Türkiye'de olsaydı leş yorumcular kuyruğa girerdi!
- İngiltere'deki tren hostesleri, kalitesiz kumaştan dikilen yeni üniformaları yüzünden iç çamaşırlarını yenilemek zorunda kalıp isyan etmiş. Hostesler, şirketin verdiği 20 pound'luk hediye çeklerine de "bu parayla düzgün bir iç çamaşırı alınamaz" diyerek itirazı sürdürmüş. Hostes misin, derdin var!
- Yuriya Nikaluan adlı Rus sirki, Tataristan'da hırsızlığa uğramış... Hırsızlar, sirkin yıldızlarından olan Ayı Timofey'in özel yapım bisikletini çalınca, zavallı Timofey'cik bunalıma girip yemek yemeyi bırakmış. Ayı bisikleti çalan hırsız kafasıyla, şampiyona kızıp logodaki aslana çakan Ahmet Çakar kafası nasıl da birbirine denk!

Hello Tweetheart:
Hello Tweetheart:
"Türkiye'nin en başarılı 'meslek örgütü' TBMM! Vekiller kendileri için müthiş çalışıyorlar..." (@qbasaran)   

<p>İstanbul Altınbaş Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Eray Güçlüer, terör örgütü DHKP-C operasyonuna i

Kılıçdaroğlu'nun iddiası yeniden gündemde

Fenerbahçe, Trabzon'a ayak bastı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (16 Ekim 2021)

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Angela Merkel ortak basın toplantısı düzenledi