• $28,9208
  • €31,485
  • 1924.11
  • 8026.27
7 Ocak 2022 Cuma

Yıldız'a yıldız

Ebru Gündeş, yeni yıl gecesi televizyon ekranlarının en şık kadınıydı. Şıklığından taviz vermedi ama her zamanki gibi kostümlerine servet harcamaya devam ediyor. Her güzel şeyin bir bedeli var. 'Balmain' marka yıldız işlemeli elbisenin fiyatı 4 bin 795 dolar. (65 bin 595 TL)

YENİ AJDA'YI TANIDINIZ MI?

Ajda Pekkan, şıklığı ve zarifliğiyle şaşırtmadı ama taktığı uzun peruk saçları ve imajıyla şaşırttı bizi. Kesinlikle güzel olmuş ama kısa saçlı, platin sarı saçlarıyla Ajda, yüzde yüz daha güzel. Tamam yılbaşı için bir yenilik yapmış ama biz bu Ajda yerine eski Ajda daha güzel diyoruz.

SİBEL CAN BU TARZDAN ACİL VAZGEÇMELİ

Son dönemde neredeyse hep aynı tarz ve aynı model elbiseleri tercih ediyor. Özellikle yılbaşı sahnesinde bu siyah tercihi çok vasat... Sibel Can gibi güzel bir kadını bu kadar renksiz görmek hayal kırıklığı yarattı. Acil bu tarzdan çıkıp biraz daha farklı kalıplarda farklı renklerde olmalı artık.

KOSTÜME TORPİL GEÇMİŞ

Ebru Yaşar, yılbaşı gecesi siyah tercih edenlerden. Bu kostümü taşımak cesaret ister. İşte tam da bu yüzden Ebru Yaşar kostüme torpil geçmiş. Kostüm mü iyi yoksa Ebru Yaşar mı daha iyi taşımış durumu ortada. Başka biri giyse facia olabilirdi. Dantel eldiven detaylı body üzerine giydiği korse bustiyer düzgün fiziğini ortaya çıkarmış. Sahnede adeta model gibi.

<p>Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün uyarılarının ardından Bursa'da rüzgar etkisini göstermeye devam e

Bursa'da etkili rüzgar vatandaşlara zor anlar yaşattı

Filistinlilerin kefenleri Beyaz Saray önünde

70 bin TL'den başlıyor: Kaçıran pişman oluyor! İşte adeta kapış kapış giden otomobiller

Tokat'ta bir garaj alev alev yandı! 4 araç kullanılamaz hale geldi