• $28,9919
  • €31,2252
  • 1866.62
  • 7913.76
16 Haziran 2023 Cuma

Yapışkan ceket

Serenay Sarıkaya; yılın en stil kadını seçildiği gecede tarzı ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Her seferinde bu kadar da yakışmaz dediğimiz her şeyi öyle iyi taşıyan bir askı Serenay. Bu kombin yalnız cesaret ister. İster o ceket açılmayacak şekilde üzerine yapışsın, ister yapışmasın.

PEMBE KOMASI

Aybüke Pusat; ten rengine pembe rengi öyle güzel yakıştırmış ki, işte o kadar. Renk dışında üzerinde ceket giyip çıkmış bir hava var sadece. Yani etek yok, bluz yok ceket var!

PRENSES

Damla Sönmez, tam bir prenses olmuş. Zaten doğal hali de çok güzel bir kadın ama uzun aradan sonra böyle şık ve zarif görünce gecenin en güzel kadınlarından biri diyebiliriz.

BU KIYAFET DEĞİL OLSA OLSA PLAJ GİYSİSİ OLUR

Hazar Ergüçlü; farklı olmayı başarmak istemiş ama o da olmamış. Bu kıyafete ancak bikini altına beyaz etek giymiş plaj partisine giden kız kostümü diyebiliriz...

SU GİBİ

Sinem Kobal, kim der iki çocuk annesi.10 sene önceki Sinem Kobal nasılsa şimdi daha da iyi görünüyor desek az olur. Siyah elbise mi daha iyi yoksa Sinem mi çok iyi taşımış da iyi görünüyor tartışılır.

TRT Tabii'nin orijinal içeriklerinden Rumi'nin ikinci sezonu, platfromdaki yerini aldı. Toplamda üç

Kaan Yıldırım ve Devrim Özkan 'Rumi'nin bilinmeyenlerini anlattılar

Dikkat: Bu otomobiller 350 bin TL ile 450 bin TL arası! Kaçıran adeta pişman oluyor

Gaziantep sise büründü

ŞOK 9 Aralık kataloğu: 2359 TL'ye airfyer, 7299 TL'ye dik süpürge fırsatı!