• $32,8396
  • €35,1458
  • 2462.97
  • 10741.9
24 Mayıs 2024 Cuma

Vah Hadise

Hadise; tam oldu diyoruz yine bizi pişman ediyor. Pembe bir ceket giyiyorsun ve takıp takıştırıp çıkıyorsun. Sonra bizde buna Hadise'nin kostümü bile diyemiyoruz işte. Böyle bir tarz yok , buna Moda diyemeyiz.

KIRMIZI HALI KIRMIZI SHOW

Hande Erçel; Cannes'da kırmızı halı da merakla beklenen isimdi ve güzel Hande'yi baştan ayağa Balmain giydirdi. Balmain Pre-Fall 2023 koleksiyonundan bu özel tasarımla karşımıza çıkan Hande, belki çok beğenilmedi ama yine farklı yine klas olmayı başardı.

KÜÇÜK PINAR

Pınar Altuğ kızı Su ile artık davetlere katılmaya başladı. Gördüğüm en güzel anne-kız diyebilirim. Su annesinin tarzını belli ki beğeniyor ve tarzları da aynı. Anne-kız değil de abla-kardeş gibi duruyorlar. Bu güzel anne-kıza bir maşallah diyelim.

OLMAMIŞ DİLAN

Dilan Çiçek Deniz'de Cannes kırmızı halıda boy gösterdi. Hakan Yıldırım imzalı siyah transparan bluz mu yoksa etek mi daha kötü! Gerçek şu ki ikisi bir arada felaket olmuş. Yani olmamış hem de hiç olmamış.

BU PLAJ KIYAFETİ DEĞİL Mİ!

Pınar Deniz Cannes'da ilk gün çok güzeldi lila kostümüyle ama ikinci gün bizi hayal kırıklığına uğrattı. Bu fuşya kostüm adeta plaj partisine katılacak izlenimi veriyor. Artık modacılar üretemiyor ve ortaya bu kötü görünümler çıkıyor.

<p>Devrek'te hayvancılık işi yapan Kayhan Ayvacı ve ev hanımı Rabia Ayvacı, düğün salonunda gerçekle

Düğünde damada takı yerine koyun hediye ettiler

Yetişen alıyor: 80.000 TL'den başlıyor! İşte ikinci el araba modelleri

Dünya mirası Nemrut bayramda ziyaretçi akınına uğradı

Etiyopya'da müzedeki dev kaplumbağa görenleri şaşırtıyor!