• $13,4654
  • €15,3281
  • 770.707
  • 1857.4
15 Ekim 2021 Cuma

Tablo gibi

Fahriye Evcen, Zuleyha Kuru tasarımı elbisesi içinde muazzam olmuş. Adeta bir tablo gibi resim, kusursuz, renk harika, mücevher, saç, makyajla tamamlanmış.

3+1 GELİNLİK MODASINA UYDU

Yasemin Şefkatli ve İdo Tatlıses'in görkemli düğününden en çok akılda kalan gelin hanımın gelinlik tercihleri oldu. Şefkatli, evden çıkma merasiminde Gigi's marka beyaz uzun kollu, eteği drapeli sade elbisesini beyaz spor ayakkabılarla kombinledi. Kostüm bin 250 lira... İlk gelinlik tercihi Özgür Masur imzalıydı. Gerçekten tam bir prenses olmuştu. Şefkatli, 2. after partide derin yırtmaçlı ve sırt dekolteli elbise giydi. Ve 3. gelinlikle de geceyi sonlandırdı. Anlayacağınız artık tek gelinlikle evlenilmiyor!

GELİNLİK DEĞİL!

Hacı Sabancı-Nazlı Kayı'nın düğününde de gelin hanımın tercihi çok tartışıldı. Çok konuşulan gelinlik aslında henüz giyilmedi. Düğün daha sonra. Bu aslında klasik, sade bir nikah elbisesi olarak düşünülmüş. Oscar De La Renta markalı ipek organze eteği tüy detaylı elbise 20 bin dolar... Nazlı zarif, sade bir kız zaten ama Hacı Sabancı'nın yanında biraz fazla sade kalmış. Ne çok iyi ,ne çok kötü.

<p> </p>

Ali Babacan casusluktan tutuklanan Metin Gürcan'ı nasıl savundu?

Harran Sarayı'nın 9 asırlık salonu gün yüzüne çıkarıldı

2. el dükkanından aldı servet sahibi oldu

Kolanın daha önce duymadığınız 8 farklı kullanım alanı