• $32,5038
  • €34,7826
  • 2499.53
  • 9693.46
3 Temmuz 2020 Cuma

Sihirli kalıplar

Modada erkek giyim algısı çok değişse de klasik giyim her zaman dünyada yerini koruyor. Bu da hiçbir zaman değişmeyecek. Giyimine ve görüntüsüne önem veren erkeklerin dünyasında kalite ve şıklık artık ön planda. Giyinirken en dikkat edilmesi gereken detay ise size ve vücudunuza yakışan doğru kombini bulmak.

Erkek giyimde herkesin aksine fabrikasyon, tek düze üretim modellerden, farklı görünmeyi tercih edenler için en doğru adres ise Mehmet Dudu ve sihirli kalıpları... Neden sihirli kalıp derseniz; yapılan her model kalıp kişiye özel. Ülkenin önde gelen kişilerini giydirmenin yanı sıra tüm dünya modasını Türkiye’ye önceden getiren tasarımları var. Bu yüzden de hem günlük hayatta, hem de özel günlerde tarz olmak isteyenler için Mehmet Dudu tasarımlarıyla fark yaratıyor. Sadece kadınlar için değil erkek için de moda değişiyor...

KORONADAN DEĞİL PAPARAZZİLERDEN KAÇIYOR

Leonardo Di Caprio’yu koronavirüsten önce de yüzünde maskelerle o kadar çok gördük ki; gaz maskesi takmışlığı bile var. Paparazzilerden kaçmak için geliştirdiği bu yöntem koronavirüs günlerinde en çok onun işine gelmiş belli ki. Bu duruma en hızlı alışan star diyebiliriz kendisi için. Kız arkadaşı Camila Morrona ile yan yana görüntü vermemek için sadece ağzını, burnunu değil, gözünü kafasını da kapatmış bu sefer.

İYİ Kİ BU TARZI SADECE FUTBOLCULAR GİYİYOR !

Siz Cristiano Ronaldo’nun giymiş olduğu Louis Vuitton ikili takımını nasıl buldunuz bilmiyorum ama bu tarzı iyi ki en çok futbolcular tercih ediyor da bir moda akımına sebep olmuyor. Ronaldo zaten ne giyse beğenilir durumda hayranları tarafından. Başkası giyse şimdiden tahmin edebiliyorum yorumları rüküş, berbat, vs. diye…

EN GÜZEL ANNE-KIZ KOMBİNİ

Masal kitaplarının görsellerindeki resimler gibi Gizem Hatipoğlu ve kızı Lila... Pembeler içinde harika görünüyorlar. En güzel anne-kız kombinlerinden diyebilirim. Lila tam da çocuk gibi giydirilmiş hem de annesine uyumlu. Çok doğal ve sevimli.

SOKAK STİLİN’DE EN GÜZEL ÜÇLÜ

Bu hafta AVM’de görüntülenen Burcu Esmersoy, Aleyna Tilki ve Çağla Şıkel’e bizden de tam not. Hem maskelerini takmışlar, hem de spor şıklıkları ile göz kamaştırıyorlar. Burcu Esmersoy; beyaz t-shirt ve kot şortuyla bile çok iyi görünüyor. Çantası harika. Çağla Şıkel de denim etek ve ceketi ile yine çok tarz. Aleyna Tilki pembeler yerine bu kez siyah beyaz spor takımıyla. Baştan ayağa çok tarz. 

<p> Endonezya'nın kuzeyinde bulunan Ruang Yanardağı'nda volkanik patlama meydana geldi.</p><p>Patlam

Ruang Yanardağı patladı! Binlerce kişi tahliye edilecek

ÖSYM'nin dünyadan izole sınav merkezi kapılarını ilk kez açtı

İstanbul Gaziosmanpaşa'da toprak kayması! 30 ev tahliye edildi

Antalya'da otel çalışanlarını taşıyan servis devrildi! 19 kişi yaralı