• $32,3607
  • €34,4602
  • 2438.65
  • 9814.19
11 Mart 2022 Cuma

Saten gecelik

Defne Samyeli de iç giyim modası baktı ki tuttu, gündem olmak için iyi sonuç veriyor, saten geceliği giyip çıkmış sahneye... Bu isimlere sorsan dizilerde, filmler de soyunmaz, öpüşmezler ama söz konusu sahne kıyafeti oldu mu iç giyimle çıkarlar. Hiçbirinize yakışmıyor, eninde sonunda bunu kabul edeceksiniz. Biraz örnek alın Ajda Pekkan gibi sahne kostümlerinde olay yaratan isimleri. Hem ses hem görsel hepsi birarada....

HADİSE BU TARZ DEVAM

Hadise kapandı, diğerleri açıldı. Ama nasıl yakışmış bu tarz. İşte popstar genç bir kadın sahneye böyle de çıkabilir. Alternatif çok. Bu tarzla Hadise çok hoş. Böyle devam etsin.

KIYAFETİME KARIŞMA

Farah Zeynep Abdullah, 'Bergen' filminin başrol oyuncusu olarak galaya bu yeşil takımla gelmiş. Beğenilmeyince de "Hani herkesin kıyafetine kimse karışmıyordu" yazmış. Karışmıyoruz. Zaten herkes istediği gibi giyinmekte özgür ve giyiniyor görüldüğü gibi. Eleştirme hakkımızı kullanıyoruz. Ve zaten o gecenin yıldızı olarak ne giysen konuşulacağını ve resim alınacağını biliyorsunuz. Kıyafet de saç da makyaj da olmamış. Keşke filmde giydiğin Bergen'e yakışır bir halde olsaydın da şaşırsaydık.

<p>Anadolu Yayıncılar Federasyonu (AYF) Başkanı Sinan Burhan, Filistin'de bugüne kadar 140 gazetecin

Sultanahmet Meydanı'nda Gazze'de öldürülen gazeteciler anılacak

Antalya'da teleferikte mahsur kalanları kurtarma çalışmaları devam ediyor

İstanbul'da insan trafiği!

Hasankeyf'te bayram tatili yoğunluğu