• $32,424
  • €34,532
  • 2483.63
  • 9679.8
10 Nisan 2020 Cuma

Rezalet bir aile!

Karantina günlerinden geçtiğimiz bugünlerde, özellikle ünlüler sosyal medyalarından şovlarına devam ediyor. Dünyada da bu şovu hiç durmaksızın devam ettiren, tahmin edersiniz ki Kardashian’lar. Ve bu şovu bir reality şovuyla devam ettiriyorlar. Her yerdeler. Moda dünyasında, güzellik sektöründe, reklamlarda, televizyonda. ”Keeping Up with The Kardashion” şovu 18 sezondur devam ediyor. Bu haftada Kim ve Kourtney kardeşlerin birbirleriyle kavgalarına ve tekme tokat dövmelerine şahit olduk. Gerçi bu kardeşlerin böyle kavgaları ilk değil ama rezillik her gün daha da artıyor. Ve bu şov sayesinde milyonlar kazanmaya devam ediyorlar. Buna izin veren dünya medyası da şaşırtmaya devam ediyor. Şiddeti bu kadar öne çıkarıp, sonra medeniyet, özgürlük, kadına şiddet tartışıyorlar ve tüm dünyaya ahkam kesiyorlar. Türkiye’de böyle bir şov yapılmasına ne RTÜK, ne de başka bir kurum izin vermezdi .Ve bu tip bir ailenin bizde saygı görmesi imkansızdı.

KARANTİNA’DA ESKİ EŞ VE YENİ EŞ BİR ARADA

Demi Moore ve Bruce Willis’den öyle bir aile fotoğrafı geldi ki, tüm takipçileri şaştı kaldı. Bruce Willes’in eski eşi Demi Moore ve yeni eşi Emma Heming bir arada karantina günlerinde buluştu. Ey korona nelere kadirsin. Demek ki çok iyi anlaşıyorlar demekten başka söylenecek söz kalmıyor. Çocukları ve ailesiyle bir örnek yeşil-beyaz pijama takımları giymişler, köpeklerini de unutmamışlar. Bu pijamalar trend olursa şaşırmam. Boşanmalarına rağmen çocukları ile birlikte geçirmeyi tercih etmişler demek ki bu günleri. Brucu Willis de, Demi Moore da hiç yaşlanmadılar. Yıllardır hep aynılar.

O GURUR BİZE AİT “VAKKO” AİLESİ

Türkiye’nin en önemli markası olan Vakko, üretim merkeziyle gönüllü olarak Covid-19 salgınıyla mücadele veren doktor ve sağlık çalışanlarına ulaştırmak üzere maske üretimine başladı. Üretimi, vardiyalı olarak kesintisiz devam ettiriyorlar. Tüm dünya markalarının yaptığı bu destek girişimine Türkiye’nin de ön önemli yerli markasının ülkesine destek vermek adına attığı bu adımla ,gurur duymamak mümkün değil. Zor günlerde gösterilen bu hareket tüm markalara örnek teşkil etsin. Üretim hem durmasın, hem de beraberliğimiz hep böyle devam etsin. Emeğine sağlık tüm emektarların.

2020 YAZ RENKLERİ

Yaza sayılı günler kaldı ama bu karantina günleri bittiğinde her yer cıvıl cıvıl rengarenk olacak.

Gökkuşağının her rengi yaz güneşi ile birlikte üzerimizde parlayacak.

Belki de en renkli yazlardan birini geçireceğiz.

Yazın en favori renklerinin başında sarı renk gelecek. Sarı elbiseler, şortlar, etekler. Pembe, fuşya, mavi, yeşil, beyaz en trend renkler. Desenli ve bol çiçekli kumaşlardan elbiseler baharı yansıtacak. Ama bu yaz siyah da bu canlılığın arasında olacak.

<p>Olay, saat 11.00 sıralarında Camikebir Mahallesi Fışkıran Sokak'ta meydana geldi. İbrahim Kol, te

Temizlik sırasında dengesini kaybetti, çatıdan düşüp öldü

Kaçıran pişman oluyor: 60.000 TL'den başlıyor! İşte ikinci el araba modelleri…

AK Parti'de komisyon kuruldu: Yerel seçimin analizi yapılacak

ŞOK 17 Nisan 2024 aktüel ürünler kataloğu