• $8,658
  • €10,1795
  • 488.028
  • 1419.43
14 Şubat 2020 Cuma

Oscar 2020'de moda show

Sevcan Büyükturgay
Sevcan Büyükturgay

Her yıl merakla beklemediğimiz 2020 Oscar’ları sahiplerini buldu. Tüm Hollywood yıldızları kırmızı halıda moda gösterisi yaptı resmen. Bu yıl diğer yıllara göre şıklık yarışı vardı diyebiliriz. Genel olarak; siyahların tercih edildiği gecede markaların da Oscar tasarımlarını görmüş olduk. Hayal kırıklığı olan elbiseler kadar şıklıklarıyla da göz kamaştıranlar da vardı. Gecenin en dikkat çeken isimlerine birlikte göz atalım:

Charlize Theron - Elbise: Dior Haute Couture

EFSANE KADIN

Sarışınların en güzeli, yaş aldıkça güzelliğinden hiçbir şey kaybetmedi. Kırmızı halının da en şıkı diyebiliriz. Siyah iki parçadan oluşan kostümüne hayran kalmamak mümkün değil. Saçı, makyajı, zarafeti baştan ayağa 10 puan.

Rene´e Zellweger - Elbise: Armani Privé

BEYAZ KUĞU

Kırmızı halıda beyaz kuğu gibi süzüldü. Tek omuz elbise bir o kadar sade ama bir o kadar şık. Saç öyle sade toplanmış ki makyaj neredeyse yok gibi. İşte sade ve şık böyle olunur.

Scarlett Johansson - Elbise: Oscar de la Renta

BALIK KIZ

Silver detaylı elbise içinde tam bir balık kızı olmuş. Üst kısımdaki püskül iplerle hazırlanan elbise saten etekle muhteşem bir uyum içinde. Oscar’ın en güzel 3 kadınından biri kesinlikle Scarlett Johansson’dı.

Margot Robbie - Elbise: Chanel

SIRADAN BİR ELBİSE

Margot Robbie de siyah elbise tercih edenlerden olmuş ama bu elbise Oscar şıklığının yanında sönük kalmış. Elbisedeki aksesuar bile kurtaramamış sıradanlığı.

Natalie Portman - Elbise: Dior Haute Couture

PROTESTO EDEN ELBİSE

Natalie Portman; geceye özel bir kıyafetle geldi. ‘En İyi Yönetmen’ kategorisinde hiçbir kadın aday olmamasını protesto etmek istemiş ve ceketin üzerine kadın yönetmenlerin isimlerini taşıyan nakışla isimler yazdırmış. Gerekli bir protesto mu bilemiyorum ama bu elbiseyle ancak bu şekilde konuşulurdu.

Pene´lope Cruz - Elbise: Chanel

HEP AYNI YERDEN

Bu kadın hep aynı değişmiyor, ne kendi ne de tarzı. Elbise özensiz, etek kırış kırış olmuş. Beyaz gül ve beldeki inci detay elbiseyi daha da sıradan yapmış. Güzelliği ise her zaman tamam not alır…

Adriana Lima - Elbise: Ralph & Russo

FLORASAN GİBİ

Adriana Lima; takmış takıştırmış… Bronz tenine bu kadar ışıltılı, pullu bir elbise kullanınca da florasan gibi olmuş. Bu kadar ışıltı yetmezmiş gibi içine de sadece taşlardan hazırlanmış çorap giymiş bir de. Yani Adriana bu kez olmamış. Hele ki o saçındaki detay kafana bir şey yapışmış gibi duruyor resmen…

Hailey Baldwin - Elbise: Versace

OSCAR’IN EN KÖTÜSÜ

Hailey yanlışlıkla elbise yerine iç giyim tercih etti sanırım. Bu elbiseye yorum yapmak için elbise bulunamıyor. Bu ancak Victoria’s Secret defilesinde olurdu Oscar’ın en rüküşü bu kesinlikle…

<p>Gizli tarih kendi içinde ne saklıyor? Araştırmacı-Yazar Erhan Altunay ve Araştırmacı Yazar Selçuk

İstanbul'dan kalanlar…

Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan, geleneksel sporlar tesisinin açılışını yaptı

Galatasaray Kulübünde yeni kurulan kadın futbol takımı tanıtıldı

Bingöl'de 284 kilo 200 gram esrar ele geçirildi