• $31,3879
  • €34,0706
  • 2100.98
  • 9097.15
24 Kasım 2023 Cuma

Önce tebrikler ‘Yargı'

Yargı ekibi bu hafta 'En İyi Telenovela' Uluslararası Emmy Ödülü'nü aldı. Önce kocaman bir tebrik tüm ekibini... Yargı ekibi kırmızı halıda siyah tercih etti. Dizinin başrolleri Pınar Deniz'in sade elbisesi çok basar bulunsa da Pınar'ın tarzı bu sade ve doğallık. Kaan Urgancıoğlu ise en çok konuşulan isim oldu. Neden saçları yüzünden... Bir imaj çalışması yapılmış ama Kaan Urgancıoğlu maalesef yeni uyanmış, yorgunluktan bitkin bir halde gibi görünmüş.

HEP BİR PRENSES

Burcu Biricik, katıldığı davette siyah elbisesiyle diğer davetlilerden o kadar farklıydı ki, sanki sarayda kraliyet ailesinin bir resepsiyonundan çıkmış gibiydi. Güzel mi kesinlikle.

BU KIRMIZI CEKETİ TÜM SENE GÖRECEĞİZ BELLİ OLDU

Sinem Kobal ve Beren Saat bu hafta pişti oldu. Balmain 226 bin 950 TL'lik ceket ikisine de çok yakışmış ama şimdi bu ikiliden sonra giymeyen kalmayacak belli oldu.

ÇAĞLA ŞIKEL SU GİBİ

Hiç değişmedi. Her geçen yıl daha da iyi görünüyor. Yaş aldıkça güzelleşenlerden. Siyah yaka detaylı elbiseyi de bir tek o giyince bu kadar iyi görünebilirdi.

SARI SAÇLARA ALIŞTIK

Bergüzar Korel'i ilk zamanlar sarı saçları ile çok benimsemesek de zamanla alıştık. Hatta yakıştı. Straplez elbise bakır rengi olmasaydı daha iyi olabilirdi.

<p>Denizli'deki suç örgütü operasyonunda yakalanan 21 şüpheliden 17'si tutuklandı. </p><p>İl Emniyet

Suç örgütüne yönelik operasyon: 17 kişi tutuklandı

İkinci el araba alacaklar dikkat: Bu otomobiller 50 bin TL ile 250 bin TL arası!

Sağlık çalışanları Filistin için ''sessiz yürüyüş'' yaptı

Hak mahrumiyeti cezası bulunan başkan kiraladığı yük asansöründe takımının maçını izledi